Dhunohet fizikisht aktori Laert Vasili

vasilioDisa persona ende të paidentifikuar kanë dhunuar fizikisht regjisorin, aktorin dhe përkthyesin Laert Vasili.

Ai ka bërë kallëzim në polici pranë komisariatit numër 1 në Tiranë.

Vasili është shprehur para uniformave blu se nuk i njeh dhunuesit dhe se nuk ka konflikte me ndokënd.

“Nuk i njoh dhunuesit dhe nuk kam konflikt me asnjë,” është shprehur aktori.

Vasili u bë i njohur sidomos pas sulmeve nga aktivistët e partisë neonaziste greke “Agimi i Artë”, për në një prej shfaqjeve të tij, “Corpus Christi”, e vënë në skenë në Athinë.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Dhunohet fizikisht aktori Laert Vasili”

 1. BERISHA LARGOHU says:

  E kane dhunur islamistat vetem ata prodhojn akte dhune

 2. P......e madhe gris breket e reja says:

  Nuk jam asnjehere per dhune,por qe ky Vasili eshte nje koker pordhaci dhe ciniku mendjefryre qe se ka shkun, kjo eshte e vertete.1.30 m i gjate,si bishtuk,pale se c’i duket vehtja.
  E mbaj mend para disa kohesh te emisioni qelbesire i Canit qe tallej me njerin qe kish sjelle Ceni si gjithmone.Me vinte ta peshtyja kur me nje cinizem te neveritshem mundohej ta tallte edhe ky ,regjizori i b……s.
  Jam i sigurt se me mendjemadhesine dhe cinizmin qe ka patjeter do kete shkelur diku.

 3. Varijanullen says:

  Duhet vrare greku (aziatik)brenda nesh njehere e mire.

 4. stolicknaja says:

  a more i shkrete ne greqi ste preke njeri fije floku po ske bere dicka,po aty ne albanistan ke pare ndonjerin shtrember ndonje dite dhe se ke mare vesh,mire dhe me kaq thuaj

 5. WEB1 says:

  Eh mor zot cfare na ka gjetur me keta komentus ,,biri i botes pavaresisht karakterit ,apo fodullekut ha dru safi nga nje turme injorantesh sepse deri ne prove te kundert nuk besoj qe laert vasili te kete ngritur dore ,ne vend te denohet ky akt lexon ,,,bjeri grekut ,ky e meritonte ,eshte ofendues etj etj .Sa kripe duhet hedhur tek truri i ketyre njerezve per te kuptuar qe rrojme ne nje vend ku jeta e njeriut nuk ka vlere ?fakt qe mua personalisht me ben te skuqem dhe te nxihem ne te njejtin moment per vendin tim ,po ja qe paska edhe tifoze( sidomos kur drurin e ha tjetri) qe vleresojne qe e paska merituar per disa motive te dobeta dhe fatkeqesisht tek ne konsiderohen normale .,,,,hajde e merre vesh kete komb

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *