FOTOT/ Ndryshimi i Obamës dhe Trump, në dy foto

Barack Obama është padyshim një ndër presidentët më popullorë që SHBA ka patur ndonjëherë.

Po me kaq siguri mund të thuhet se Donald Trump është një ndër kandidatët më egocentrikë dhe të çuditshëm që kanë kandiduar për postin presidencial.

Fotot e mëposhtme pasqyrojnë më së miri karakterin e tyre.

Teksa Obama qendron në shi dhe bashkëshortja e tij në çadër, Trump ka rrëmbyer çadrën duke lënë vajzën e tij në shi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/obama-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/obama.png","attachment_id":571747},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/trump-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/trump.png","attachment_id":570718},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/trtr-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/trtr.png","attachment_id":570717}]

2 komente në “FOTOT/ Ndryshimi i Obamës dhe Trump, në dy foto”

  1. Tirana says:

    Obama nuk eshte popullore ne Usa o gazetar, (Pelqehet vetem nga ata qe ju eshte bere lavazh truri nga CNN, CNBC, etj tv) jesa tjeter nuk e do as ate e as Hillarin, pasi jane luftenxites, gjakatar, punojne vewtem per interesat e bankave dhe te cifuteve, per shoqerite e armeve dhe me e keqja eshte se kan e shkaterruar Libin, Sirin, Irakun, Afganistanin, Guatemalan, etj me politiken e tyre shkaterruese. Prandaj mos ja fut kot vetem qe ne te kemi simpati pwer kete majmun idiot, qe do ngelet si presidenti me i dobet ne historin e Shteteve te Bashkuara.

  2. Jon says:

    Nuk po bie shi ne foton e Trump, cadra esht per hije nga dielli

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *