FOTOT/ Ngjarja shokuese: Bankieri britanik torturoi dhe u preu fytin prostitutave

Një bankier britanik i quajtur Rurik Jutting, 31 vjeç, ka torturuar dhe therur dy prostituta në hong Kong.

Bankeri fillimisht ka torturuar Sumarti Ningsih, njohur thjesht si Alice.

Ai e lidhi dhe  e detyroi të lëpine tualetin, më pas i preu fytin.

Pak ditë më parë ai mori një tjetër prostitutë, Seneng Mujiasih.

Por ku ajo zbuloi krimin shokues nisi të bërtiste.

Bankeri e lidhi dhe i kërkoi të mos bërtiste ndryshe do ta therte edhe atë.

Duke qenë se ajo nuk pushtoi, 31-vjeçari i preu fytin.

Ai u arrestua nga forcat speciale pasi ishte fshehur në ballkon gjatë aksionit.

Jutting kishte filmuar gjithë skenat e vrasjeve që kishte bërë, me celularin e tij.

“Isha një gjahtar në kërkim të presë”, ka deklarua i në gjyq.

Gjykatësit thanë se kanë përjetuar shumë ngjarje të tilla, por kjo ishte më shokuesja.

Ai pritet të marrë dënimin maksimal teksa gjyqi vazhdon.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-306-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-306.jpg","attachment_id":"570564"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-299-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-299.jpg","attachment_id":"570565"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-294-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-294.jpg","attachment_id":"570566"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-275-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-275.jpg","attachment_id":"570567"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-253-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-253.jpg","attachment_id":"570568"}]

1 komente në “FOTOT/ Ngjarja shokuese: Bankieri britanik torturoi dhe u preu fytin prostitutave”

  1. mirel says:

    Ai u arrestua nga policia pasi ishte fshehur ne ballkon gjate aksionit.
    Pak dite me pare mori prostituten tjeter qe e therri se zbuloi krimin e ca diteve me pas

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *