VIDEO/ Përplasja e pazakontë: Grupet rivale ndeshen me shpata

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

shpataKjo video është bërë ditën e djeshme në provincën Dong Nai në Vietnam.

Dy grupe rivale nisën të përlesheshin duke shkaktuar panik në hyrje të një qendre shëndetësore.

Ajo që ka ngjallur kuriozitet dhe habi është se dy grupet u përleshën me shpata.

Raportohet vetëm për lëndime të lehta dhe asnjë viktimë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *