VIDEO/ Pitbullët i shqyejnë fytyrën të zotit, shpëtohet për fat nga fqinjët

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

pitbullKjo video është filmuar në qytetin Uribe në Kolumbi.

Dy pitbullë kanë sulmuar të zotin e tyre duke e kafshuar në fytyrë dhe në qafë.

Ndërhyrja e fqinjëve në kohë shmangu vdekjen e sigurt të pronarit 28-vjeçar të qenve.

Frederman Edicson Duque po lëvizte në shtëpi kur rrëshqiti dhe u rrëzua përdhe.

Pitbullët e sulmuan menjëherë pa shkak duke i shkaktuar plagë të ndryshme.

Fqinjët e Duque përdorën shkopinj dhe karrige për të neutralizuar pitbullët.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO/ Pitbullët i shqyejnë fytyrën të zotit, shpëtohet për fat nga fqinjët”

  1. Auerli says:

    Mire jua bejne kur e bejne qenin kafshe shtepie

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *