“Donald ishte një bishë”: Dëshmitarët rrëfejnë për festat e Trump me seks, drogë dhe modele të mitura

“Donald Trump ishte një bishë në atë kohë”, kështu e nisin rrëfimin dy persona që kanë dashur të ngelen anonimë.

Ata thonë se kanë shërbyer në festat që Trump organizonte nga viti 1988 deri në 1995 kur sapo kishte marrë pronësinë e Hotel Plaza në Manhattan.

Sipas dëshmive, Trump organizonte festa me seks, kokainë dhe modele të mitura që shpesh ishin të moshës deri në 15 vjeç.

Dëshmitarët kanë folur për gazetën Daily Beast duke përshkruar ato që ndodhnin në festat e Trump.

Në atë kohë Trump ishte martuar me gruan e tij të dytë, Marla Maples.

Por kjo nuk duket se e ndalonte miliarderin të shijonte jetën e bukur.

Trump ende nuk ka reaguar ndaj këtyre dëshmive, por natyrisht që pritet t’i mohojë.

9 femra kanë akuzuar miliarderin njujorkez për ngacmime seksuale të ndodhura vite më parë.

Ai i ka mohuar dhe ka thënë se do të hedhë në gjyq këdo që shpif ndaj tij.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-319-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-319.jpg","attachment_id":"571109"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-312-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-312.jpg","attachment_id":"571110"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-307-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-307.jpg","attachment_id":"571111"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-287-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-287.jpg","attachment_id":"571112"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-264-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-264.jpg","attachment_id":"571113"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-233-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-233.jpg","attachment_id":"571114"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-208-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-208.jpg","attachment_id":"571115"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-184-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-184.jpg","attachment_id":"571116"}]

3 komente në ““Donald ishte një bishë”: Dëshmitarët rrëfejnë për festat e Trump me seks, drogë dhe modele të mitura”

 1. krysho ludovik says:

  beni gati aishete e shtepise se po vjen tumpi tua leroje mbare e prape 3 e nga 3

 2. max says:

  Turp-Turrump ka qane gjithe jeten e tij i rrethuar nga shume njeres dhe asnje nuk kishte asnje foto frovokuese per te gjate fushates . Tp per gazeten Tema . Turp per kete shkrim qe s’ka asnjegje te vertete . Fotot qe kini ilustruar shkrimin jane publike ne gjithe Ameriken . Ai eshte me grate e tij te ligjeshme . Keto shkrime ulin tmeresisht nivelin teper te ulet qe kemi si shtyp . Turp edhe njehere . Mos botoni me te tilla turpe .

 3. american16al says:

  Cfare interesi ka kjo gazete per shkrime te tilla!!!! Demaskoni realitetin vulgar te lidereve politike ne vendin tuaj .
  Sa per USA nuk ka nevoje per ndihme nga jashte se jane te after ti zgjidhin problemet vet.Por, si KM real me atletiket e tij po jepni leksione injorante publikut te vendit dhe te jashtem.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *