VIDEO e pabesueshme: Si i teston “njeriu i hekurt” aftësitë e tij

aaaaAi quhet Amandeep Singh dhe është mjaft i njohur në Indi, ku cilësohet si “njeriu i hekurt”.

Singh duket se nuk ndjen dhimbje pavarësisht fuqisë goditëse.

Në videon e mëposhtme shihet teksa ai kalon disa sprova për të demonstruar aftësitë e tij.

Një prej tyre është edhe goditja me çekiç në testikuj.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO e pabesueshme: Si i teston “njeriu i hekurt” aftësitë e tij”

  1. ts says:

    Nuk thon kot “ke a ske bole” ,ky trapi spaska “bole”e i paska shku fuqia tjeterkun

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *