VIDEO/ Punonjësit e McDonald rrahin me grushta e shkelma klientin

Kjo video është filmuar në Londër në një prej dyqaneve McDonald.

Punonjësit e kompanisë së njohur shihen teksa rrahin me grushta e shkelma një punonjës.

Reagimi i tyre erdhi pasi klienti lëshoi thirrje raciste ndaj punonjësve.

Nuk dihet ende qendrimi i McDonald ndaj punonjësve.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Punonjësit e McDonald rrahin me grushta e shkelma klientin”

 1. krysho ludovik says:

  ja arriti xhaja
  macdonaldsi do i paguaje dopiopension
  edhe jevgjit do kthehen andej nga kane ardhur te pastrojne bajga elefanti

 2. Leo says:

  O ludovik ke qene ndonjeher jashte shtepise tende?
  Si do ndihesh ti trim nqs do dalesh nga lagjia tjeter dhe te fillojne te te Shaun’s dhe ofendojne si do reagosh ti???
  Ah ne shqipot nuk behemoth!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *