FOTOT fantastike të Bjeshkëve të Rugovës

Shqipëria është e bukur, e rrethuar nga malet, kodrat dhe fushat me një natyrë që rrallë e gjen diku tjetër. Hajla është një nga majat më atraktive në Bjeshkët e Rugovës, ka një lartësi 2,403M. Shtegu i ecjes dhe ngjitjes është mesatar dhe gjatë gjithë kohës rrethohet me pamje të mrekullueshme.

Një shqiptar nga Kosova i quajtur Gzim Sinani ka realizuar disa foto në këto male që të lë pa fjalë, një pamje e mrekullueshme që e gjithë bota e ka zili.

Sinani është i dashuruar me natyrën dhe ka vizituar edhe Thethin, Kepin e Rodinit dhe shumë vende të tjera në jug dhe veri të Shqipërisë., shkruan JOQ.

Relaksohuni me këto pamje dhe ndihuni krenarë për natyrën e vendit tuaj!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-342-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-342.jpg","attachment_id":572096},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-319-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-319.jpg","attachment_id":572097},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-293-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-293.jpg","attachment_id":572098},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-356-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-356.jpg","attachment_id":572094},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-347-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-347.jpg","attachment_id":572095}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *