VIDEO/ Loja erotike: Ja çfarë bëjnë dasmorët

lojaKjo video e filmuar në një dasmë në Rusi tregon një lojë erotike që ka çmendur rrjetin.

Disa prej të ftuarve në dasmë luajnë një lojë që ka shkaktuar shumë të qeshura, dhe jo vetëm.

Femrat mbajnë një pjeshkë mes këmbëve dhe meshkujt tentojnë ta hanë pa përdorur duart.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Loja erotike: Ja çfarë bëjnë dasmorët”

  1. Qypat says:

    Haeni djema se ju ben mire, kllup kllup. [email protected]@!

  2. the Punisher says:

    Kolloqife me rigon. Ne Gerrqi kete loje e luajne qemoti, por me nje ndryshim. Luhet cdo te premte mbas meshe dhe pjeshken e mban Papuja nder shale, besimtaret e devotshem nder ta edhe wanabe gayreek-et e Temes perpiqen te kafshojne pjeshken.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *