FOTO/ Ja kush është gjyqtari që kërkonte seks. Reagon Manjani

bociEmisioni investigativ “Stop” në TV Klan ka transmetuar mbrëmjen e sotme pamjet e një videoskandali, ku është përfshirë kreu i Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boci.

Historia e ngjarjes nisi pas një procesi gjyqësor që një zonjë kishte me Gjykatën e Gjirokastrës. Zonja kishte një njohje të mëparshme nga i ati, për këtë arsye, ajo shkoi ta takojë.guximtar

Sigurisht, gjykatësi i propozoi një zgjidhje, por të një natyre tjetër nga ajo ligjore. Thjesht i kërkoi një favor seksual në shkëmbim të zgjidhjes së problemit të saj.

Boci i tha zonjës se nëse ajo i plotëson këtë kusht, ai do t’ia zgjidhte problemin që e çonte në dyert e kësaj gjykate. Ndërsa, zonja i thotë unë nuk mund ta bëj një gjë të tillë. Kurse gjykatësi ia kthen se ka gjithmonë njëherë të parë dhe të dytë.

Pamjet tregojnë edhe takimin mes gjykatësit dhe zonjës në një kafe në qytetin e Gjirokastrës, ku Guximtari pas një dialogu të shkurtër i thotë; po m’u afrove më afër do të puthë.

Menjehere pas publikimit te videos, ,ministri i Drejtesise, Ylli Manjani e ka cielsuar shokuese ngjarjen dhe te papranueshme per figuren e cdo zyrtari aq me teper gjykates.

Manjani ka kerkuar nga Keshilli i Larte i Drejtesi shkarkimin e tij dhe nisjen e hetimit.

“I kerkoj menjehere KLD ta shkarkoje gjyqtarin Guximtar Boci nga detyra e Kryetarit te Gjykates si dhe ta pezulloje si gjyqtar. Menjehere filloj procedurat e inspektimit per procedim disiplinor! Nxis prokurorine te filloje hetimin penal”, shprehet Manjani.

REMOTE_ADDR:[]

26 komente në “FOTO/ Ja kush është gjyqtari që kërkonte seks. Reagon Manjani”

 1. tfgs1 says:

  fytir cami te pabese,ptuuuuuuuu turkoshak i ndyre…………….Hanemja duhet te te prese koqet tani qe mori vesh se c’ben ti more kok tul!

  1. delete says:

   Ky nga fytyra duket si Nikos Qipidhjotis ere grekqir i ndyre. Cameve nuk u vini as ke maja gishtit juve rrjepacaket e BE-s. Ne kohe te cameve ne Cameri ju ishit hizmecit tane. Kur them tane, presupoj jo vetem cameve po gjithe neshqiptareve. Gjithsesi, thone qe cmimi mjellit do bjere. Bejini ze Athines qe tu mbushi zorren me trahana.

  2. Une... ti... ne te gjithe... says:

   Po ti turgofac c’ke edhe zonja came mund te kete qene. Apo je i sigurt qe ka qene motra jote kjo zonja ne mesele?

   Eh more turgofac keshtu u be kjo pune, prifterinjte e grekut dhe gjykatesit e shqiptarit na dolen perversa. Po te pakten gjyqtaret edhe pse te ndyre po ndyhen si meshkuj. Ndersa prifterinjte nuk po merren vesh, sic e di edhe vet ti turkofaca ata po u hidhen edhe kalamajve. Apo i ke harruar ti keto gjera tani qe je rritur.

   Nje gje kane te perbasket keta lloj more turgoface. Kur kapen dhe dalin ne televizor te dy llojet thone se eshte montuar videoja. Halla halla c’milet qe eshte ngjallur more tugrogan.

  3. Uns says:

   Ik mer lopçar I afendikojt. Te ka qire në bithe që femi noj prift grek e te ka mbush mendjen se je rrace superiore, e që zoti te ka zgjedhur ty qe ti kenaqesh koqet priftit. Me siguri je naj jevg, që rrjedha e lumit të ka sjell edhe në Shqipëri e prandaj flet shqip. Yyy mbetje e shpifur indiane.

   1. ashtu eshte says:

    Mos je gje nipi i Rexhep Tahipit mor dallkauk?

  4. Jani says:

   O lepurush nuk eshte cam eshte ksadherfoi jot mo !!

  5. Ahmed says:

   Perfundimisht je i semure patologjik tfgs1, nuk behesh me. Me sa duket ndonje qe vetem emrin ka patur musliman te ka perdhunura ne femijeri dhe te ka lene me pasoja. Normal per miun nuk ka kafshe me te tmerrshme se macja.

 2. Don says:

  Ky ngjan si kaci islamiku i zi.

  1. juq iu says:

   Kot nuk ja ka dhene, ky vetem per neps eshte orvitur se ky duket qe s’bente dot gje.

 3. Moj shqipni e mjera shqipni says:

  Me mire te te qi krokodili sesa ky surrat mut. Kur te vdesin mbetjet e komunizmit, te cilet jane 50 vjecaret e siper. Nuk i kane bere keto gjera kur kane qene 30 vjeç dhe i bejne tani qe i vune politikanet tane te ndyre ne keto poste. Aq shume leke kane bere sa nuk duan me leke por seks.

 4. drejtesia says:

  Si fytyra e urryer e Mithat Havarit qe e futen ne polici si rrugac e pa shkolle e qe beri krime ne detyre.

 5. kriza e mbi 45 says:

  Skandaloze ….cfare jane keta mostra, idiote, kafshe qe jane edhe gjyqtare per me shume kryetare me fytyre krimineli …. e paska emrin dhe guximtar … mos na del dhe gjyqtar nga ata 6 mujoret … mjere neve ne duart e kujt kemi mbetur, ky vend ka marre fund …

 6. Ob says:

  Mos ngaterroje autoritetin me carin o ditezi

 7. NICK says:

  Vellai i tfgs1. Tfgs e shan se sdo ti jape pronat qe i mori babait.

 8. maximus says:

  ja kete lloj çete bastardesh eshte duke mbrojtur , partia fashiste e pd-se, ptuuu race e qelbur, mbasi vune miliarda, tani kerkojne afera seksuale keta bastarde, nxirreni ate vrasesin me pagese ate djalin e ri me syze, qe e mbani ne burg,se nuk po me kujtohet emri per momentin, faljani burgun me nje kusht qe ti eleminoje nje nga nje kete çeten bastarde , qe nga keta te drejtesise deri tek me i fundit i çetes se pd-se.

 9. Pelasgian says:

  Koke e stermbushur me muuuuutttttt

  T’ia plasesh me 11.7 …vec kujdes te mbulosh vendin rreth e rrotull me carcafe se kerrcet muti nga te katra anet.

 10. ceni says:

  sala e ka fajin ? a u q***fsha katunaret mer k+++at e rilindjes te k****t rames

 11. shqiptari says:

  Hapni Bordellot qe te mos sulmohen me femrat… HAPNI BORDELLOT o KOMUNISTA

 12. Toni says:

  Bravo Manjan, u kap me ze dhe me figure…..oops, tamam si zoterija 700000 mije euro.

 13. Petro says:

  Filluan replikat nga bota e trete.Flisni mor te uruar per degjenermin e plote te drejtesise ne kete vend.Dhe kur degjeneron drejtesa, c mund te pritet?Mbeturinat e rregjimit te forte te diktatures vazhdojne te dominojne ne mentalitet dhe ta quajne postin vetem si mjet fitimi, mundesisht te shpejt ne kurriz te popullit te thjeshte dhe jo si sherbetor ne sherbim te tij.Ky eshte fundi i nje shteti te degjeneruar gjer ne palce.

 14. TRAPI says:

  TEK VETTINGU TE SHTOHET DHE SA DASHNORE KANE GJYKATESIT DHE PROKURORET……PRANDAJ SE DUAN KETO VETTINGUN…KY QENKA DHE I SHEMTUAR TREDHENI KOQET

 15. lemeria says:

  Ky ishte sistemi qe deshem, ne gjyqesor jane te ketij lloji te ndyre , ne arsim, ne mjekesi mereren diploma falas e shume e shume te tjera, populli i ka heqe per 25 vjet me radhe, do ti heqi sa t’i mbaje kurrizi, jane pra dihet se kush nuk e do qe te vihet dore, se jane vete ne krye dhe dihet qe ata duan me shume veten se sa duan kete popull, mjere ne ne dore te kujt rame, e kthye gjyqesori,arsimi, mjekesia ne nje fole grerezash dhe ne shuma monetare qe nuk u dihen pasuria se sa kane, ne mos drejtesia te veproje, te merret zoti me ta, si ky zotria i plepave, kusur mos u ler mor zot,deri ne 10 breza marrc hak per kete popull te vuajtur.

 16. Aureli says:

  Keta jane gjykatesit qe nuk prandojne ligjin e vetingut

 17. Shqupi says:

  Ky i merr te keqen edhe Fahri Balliut qe duket shume me simpatik se kjo shtaze-manjak seksual.

 18. Dulla says:

  Hera e pare qe po shoh pse e ka burri i botes kokensa 3 vet tjer sdo ta kisha besua kurre

 19. Palla says:

  Ky kryemadh edhe nje gomarice nuk e meriton per seks

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *