FOTO LAJM/ Rama publikon ‘super foton’, por ja çfarë i komentojnë shqiptarët në Kosovë

edirama_1477603428-1624345Kreu i qeverisë Edi Rama, i cili në mbrëmje ka qenë i ftuar në një emision televiziv në Kosovë, nga galeria e fotove të ditës së sotëme, si ‘photo of the day’ ka zgjedhur pikërisht këtë me një pianiste të vogël të shprehur në ambientet e Liceut Artistik.

Por më shumë sesa domethënia e kësaj fotoje, ku kryeministri duket duke i puthur dorën pianistes së vogël, komentuesve në faqen e tij në Facebook u ka bërë më shumë përshtypje pikërisht debati që është zhvilluar në televizionin kosovar për vizitën e tij dhe takimin në Serbi me homologun Aleksandër Vuçiç.

ram siper

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...