FOTOT/ Këngëtarja shqiptare: Sot pa të pasme, është e vështirë të çash

“Une i perdor te pasmet e mia qe njerezit te arrijne te degjojne dhe kenget e mia, perndryshe s`kam sukses”.

Kështu thotë këngëtarja Ana Kabashi.

Ajo ka qenë e ftuar dje në emisionin “Top Show” dhe ka dhënë këtë deklaratë të sinqertë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-16.jpg","attachment_id":"572669"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-2-1.jpg","attachment_id":"572664"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-3-1.jpg","attachment_id":"572665"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-4-1.jpg","attachment_id":"572666"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-1-1.jpg","attachment_id":"572663"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-6-1.jpg","attachment_id":"572668"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-5-1.jpg","attachment_id":"572667"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-7-1.jpg","attachment_id":"572670"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-9-1.jpg","attachment_id":"572672"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ana-8-1.jpg","attachment_id":"572671"}]

6 komente në “FOTOT/ Këngëtarja shqiptare: Sot pa të pasme, është e vështirë të çash”

 1. ~!~ says:

  SHUME MIRE E KA

  ME KOT S’EZISZON THENIA E POPLLIT TONE TRIM :

  ” A KE BOOTH ” –
  “A TA MBA BOOTHA”
  ” DO BOOTH AJO PUN”

  BILE BILE – UN DO TI THOJA GOCES QY –
  ENE ME KNUE S’TE DUHET
  NQS KE BOOTH -SI ATO QI KERKOHEN NE XHIRO SOT

  1. Wendy B says:

   Populli yne trim e i mencur e ka dit qe do vinte dhe dita e “b”.?
   Mire e ka goca , po s’pate “b” ska as konge. Qeka kinge, buzet silikon , gjoksin silikon, po “b”ne origjinale.

 2. cizme says:

  ke te drejte. keshtu ndodh kur can te pasmet

 3. Ramy says:

  Hahahahaaaa.
  Do bythe puna thoshin Pleqte

 4. z says:

  per zoten ashtu eshe,ju kengetaret vetem edhe nje gje duhet bere, te lyeni bythen me mjalte, dhe pastaj behet hataja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *