FOTOT/ Rama i jep “letrën e shkarkimit” Manjanit

Në disa portale të financuara nga Shkëlzen Berisha, prej ditësh qarkullon një lajm se Edi Rama ka firmosur shkarkimin e ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani, pas deklaratës së tij se duhet nxjerrë ushtria në terren në luftën kundër hashashit.

Kuptohet që bëhet fjalë për një spekulim.

Rama është parë në Kuvend sot duke komunikuar me Manjanin, ndërsa nëse do të interpretoheshin fotot sipas portaleve të Zenit, ai sot i ka dorëzuar letrën e shkarkimit, duke qenë se shihet me një letër në dorë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-manjani-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-manjani.jpg","attachment_id":572687},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-manjani-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-manjani-3.jpg","attachment_id":572686},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-manjani-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-manjani-2.jpg","attachment_id":572685},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-manjani-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-manjani-1.jpg","attachment_id":572684},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-meta-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-meta.jpg","attachment_id":572688}]

11 komente në “FOTOT/ Rama i jep “letrën e shkarkimit” Manjanit”

 1. shqiperia nen koqet e shkerdhenit sllobodankes says:

  nuk e di pse thone thone ca elezbiberoamerikare dhe malokare qe enverhoxha ka qene diktator……kjo eshte genjeshtra me kriminale qe kam ndegjuar per te gjithe kohrat..

  Shikoni :

  vetem me nje pordhe te shkerdhen berishes ne faqe interneti po ngrihet nje furtune…u be qameti…dhe pastaj do dali dhe ai donald luja qe do thote se jam krenar qe ndegjoj keshillat e burrit te shtetit te arvizuse…..mender me thane sali haleisha
  …………………
  Dihet nga te gjithe se mender me thane Berisha eshte nje ‘TIGER LETRE” qe u fuqizua pasi ai zbatoi luften kunder nje sistemi qe kishte vdekur ne ate kohe..pra ishte ishte nje kanibal i nje lloji te papare ne historine e njerzimit.Me nje fjale me berishen armiqte e kombit pasi hodhen gjasme enverhoxhen ngriten lapidaret e zogut,xhaferr deves,hamit matjanit dhe gopit somes kush i mban mend se eshte lista e gjate.
  Le te analizojme nje shembull PIKANT :Shkerdhen berishen me ermal ilir enver hoxhen
  Ndersa i pari ka bere krime te dokumentuara ku dhe ambasada amerikane i ka publikuar here ps here…..i dyti pra nipi enverit eshte arretuar per aresye banale dhe deri tani nuk asnje akuze nga drejtesia..pervec nje raportimi te nje prokurori gjerman anonim qe ndoshat eshte nipi adolf hitlerit.
  Vone shqiptaret e kuptuan hilen e anti ambasadorit Arvizi i cili i la Edi RAMES celsat e kashtes..nje shtet te falimentur dhe nje plantacjon droge 28 mije km katrore dhe nje PUSHTET PARALEL I SALI MONSTRES QE NUK KA RAME AS OBAME TA SHKULE NGA VENDI
  1-PRESIDENTI
  2-K/PROKURORI
  3-KRYETARI SHIKUT
  4-KLD
  5-KLSH
  6-70% E ADMISTRATES
  7-VOA E ELEZ BIBERISHES
  8-VATRA
  9- GJYKATAT SHQIPTARE
  10-DONALD LULUSHI
  11-HELMUTI ALEMANIES
  12-KRERET E BANKAVE KRYESORE
  13- MIJRA INVADUESIT E BATHORES
  14-KALI TROJES ILIR MUTA
  15-BANDITET MEDIATIKE 2F (FRANGAJ-FEJZIU)
  16-BANDA NAZISKINE E SHKERDHEN BERISHES
  Pra me thjeshte Shqiperia eshte e pushtuar nga KOQET E SHKERDHEN BERISHES dhe eshte menxyre kombetare qe kemi nje kryeminister te tredhur ,hallatet e te cilit jane ne bodrume ambasadash

  1. Rajub says:

   Sic shkruan edhe vete eshte nje bande shume e fuqishme si politikisht dhe ekonomikisht qe ka mberthyer per fyti Shqiperine e mjere dhe po u pi gjakun popullit te mjere Shqipetare,nje Edi Rama i vetem nuk ka cfare ben po nuk pati mbeshtetjen e popullit te ngihemi te rrezojme presidentin ,sistemin e drejtesise ti hapim rrugen te ardhmes ….

  2. Lumjani says:

   Hallall robo. I nderuar je. Sikur te kishte me shume shqipetare si ty, qe nuk rrojne ne te shkuaren, por e shohin realitetin e sotem drejt e ne sy, Shqiperia do te ishte shume me mire.

 2. adi says:

  O rilindja
  Kur nuk ja keni nevojen metes
  Pse nuk e prishni koalicionin me te???????
  Populli kesaj I thote edhe dhi e zgjebosur edhe bishtin perpjete !

  1. Toni says:

   adi andej para SHQUP-it flitet se nje aleance e mundur ne te ardhme midis PD+LSI,xeni i sadijes+gita i kane premtuar postin e kryeministrit likes..ndersa malltezi president..

 3. Fatosi-kosove says:

  Populli e thot se Nastradini kur kishte pare dy femra qe nxiheshin mes vete,ai filloi ti zberthej pantalloant dhe kur dikush e pyeti ai u tha se patjeter njera do te rrezohet dhe keshtu une mund ti hipi,pra ka tre vjet qe PDnsali berisha,lul basha dhe pelenat qe kontrollon xeni e malltezi krijone skenar,trillojne ngjarje dhe perpiqen te riprodhojne skena qe te arrijne te fusin perqarjen ne mes PS-s dhe LSI-s,pra e filluan me doshin,frrokun,markun,e veazhduan me skandalin CEZ-i,dhe sju shkrepi,e provuan duke i thene metes se Rama ka dashur te te vras,e provuan duke sulmuar Tahirin deri ne ate mase sa trilluan skenare sikur ai kishte kerkuar favore seksuale por kishin harruar se ato ishin skeka te ish ministrit te arsimit te sali berishes dhe deri te kjo e fundit per te vetmin qellim,prishjen e aporteve mes Rames e metes per ta rrezuar qeverine dhe ne te njeten kohe po me meten te provojne te vijne ne pushtet qe aq shume po vuajne per te,ky eshte qellimi dhe asgje tjeter.

 4. elvis says:

  cfra manjani mer.. rama eshte falimentim komplet mer ,ska craf ti bej samarit e i bjen gomarit kush eshte kungull mer 1 milion katnaret akomo se kan kuptu ,poq kaq budallenj paskeni qene mor ko*e kanari ky po ju rrjep per se gjalli

  1. Lumjani says:

   O Elvis. Ti vetem shave, shave, shave dhe vetem shave. Ore, ne te besojme, por na jep edhe nje alternative mor burre i dheut. Dakord që Rama duket si i tredhur. Por per ke duhet te votoje populli? Kush eshte alternativa me e mire? Pse beson ti se eshte me e mira? Ne qofte se do, gjithmone. Po qe se eshte sekret, nuk ka problem. Mos u nxe, se nuk te shava.

 5. Emigranti says:

  Sa te jete gjalle krykrimneli Berisha qe ka en kembe gjthe instucjonet e shtetit, vendi Yne , ka per te vuajtur akoma. Kure te ngorddhe Saliu dote clirohet per se dyti SHqiperia. Mbasi te qerohet ga kjo bote Saliu, SHkerdheni i mbushe poturet dhe me breke neper kembe dpte iki , nga syte kembet.

 6. keli says:

  Degjoj shpesh nga ju te temes, media te financuara nga berisha, me thoni cila media nuk financohet nga njera apo tjetra pale, nese e thoni kete athere duhet te jemi ne nje vend qe nuk ka kanabis, nuk ka krim nuk ka korrupsion, nuk ka vila per pushtetaret nuk ka vila ne surrel ,etj etj

 7. A says:

  Nuk me intereson fare EDI RAMA, se nuk din te beje asgje. Kuptohet se edhe te tjeret perpara tij nuk bene asgje, por shkaterruan Shqiperine, duke filluar nga SALI BERISHA, FATOS NANO dhe ILIR META.
  Kuptohet deri ne cfare deregjeje kemi rene, sa analizojme edhe SHKERDHEN SALI LIRI BERISHEN se cfare thote dhe cfare shkruan. Kujt i hyjne ne pune ky njeri vetem ndonje militanti, simpatizanti te teperuar per SALI BERISHEN.
  YLLI MANJANIN, si Minister i Drejtesise se shkarkon dot mender EDI RAMA,sepse i takon LSI-se dhe duhet ti marri leje ILIR METES. Ta beje prove pa e pyetur ILIR METEN, EDI RAMA shkon direkt te hale te dhjesi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *