Gjyqtari i Gjirokastrës kishte miqësi familjare me babain e femrës që i kërkoi seks

perdhunimDrejtuesi i emisionit “Stop”, Saimir Kodra,  ka treguar në emisionin “Opinion” peripecitë që ka hequr gruaja së cilës kreu i Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boçi i kërkonte favore seksuale.

Kodra tha se gruaja është rreth të 40-tave dhe se ajo ka dy fëmijë.

Sipas Kodrës, ajo pati bërë një kontratë fiktive me ish-vjehrrën për një banesë trekatëshe dhe më pas hapi çështje gjyqësore.

Ajo iu drejtua gjyqtarit në fjalë, pasi ishte mik i babait të saj.

“Që në momentin e parë ai palo-gjyqtar i ka kërkuar favore seksuale”, tha Kodra.

“Ajo ka pasur një persekutim të tmerrshëm. Regjistrimet janë shumë. Ne kishim 1 orë e gjysmë regjistrime. Ajo është përballur me një dhunë të tmerrshme psikologjike dhe e regjistroi gjyqtarin dhe ai e kërcënoi më pas”, tha Kodra.

Kodra tha se kryetari i gjykatës, siç del edhe në një pjesë aty, kap gjyqtarin e çështjes në fjalë, që i thotë ma shiko këtë pjesë, këtë fakt e pranon edhe vetë gjyqtarja.

Kodra thotë se kur erdhi dita e gjyqit kryetari i thotë mos e bë atë, pasi ai nuk mori atë që donte.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Gjyqtari i Gjirokastrës kishte miqësi familjare me babain e femrës që i kërkoi seks”

 1. tfgs1 says:

  ketij i thone shkerdhim mes miqesh sunite……………allah uakbar!

  1. Jani Ferra says:

   Shkerdhim mes kaurresh thuaj me mire Botsi eshte kaurr

 2. tomsojeri says:

  Poshtersit e gjyqtareve nuk kan fund dhe mjer ata qe ran e bien ne dor te tyre ! Dinak e te pabes ,intrigant e mashtrusa qe veshtir se i kap nje mendje e thjesht e paster qe beson ne te drejten ! Nuk esht vetem ky ,e si ky ka plot te tjer ne rethe te tjera kush me shum e kush me pak, por kjo paska fatin e madh qe mundi te regjistroj kte far krimineli te veshur me pushtetin qe i fal pa drejtesia ! Nuk flas ashtu ne tym, sepse per fat te keq po me jepet rasti te shof nga afer paftyresin ,pabesin dhe cinizmin e ksaj klase te re tashme nga dor e par, qe po vuan nga kta hiena me pamje njerzore ! Duhet te provosh, qe te shohesh si funksionon ky sistem dhe te mallkosh veten qe je shqiptar e ke fatin e zi te jetosh ne kte Ferr Kuptohet se viktima nuk ka fatin e kesaj e as zotesin e mundesin, e esht e destinuar te mbytet ne llumin e ksaj klase te pameshirshme qe egzekuton pa arm viktima fatkeqe ! Nese shqiptaret nuk clirohen dot nga kjo band kiler qe vret ne heshtje me forcen qe ju jep uniforma ateher kurr nuk kan per ta dashur Atdheun e tyre ……

 3. Anton Guri says:

  tfgs 1, more lale po çka gjithë kët urrejtje ndaj shqiptarëve, orë lale merru me gjërat tua dhe mos humbë kohë më ofendime.
  tfgs, e gjithë kjo energji urrejtje e ka thelbin që ske as dashnore as nuse dhe mendon që të tjerët kanë faj, dil nga dhoma se qelbe gjithë bllokun, mos harro te pasurohesh orë idiot dhe blej rroba të reja së ke kalbur ato që ke në trup.
  Edhe diçka ju tfgs jeni sunit shqiptar, sepse veç ai që është i njëjtë ka aq shumë urrejtje për vete MOS TE FLAS PËR FEMIRIN TENDE se me vjen keq për dhunimit që të jenë ber nga familjarët tuaj.
  Zoti te ndihmoftë tfgs.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *