VIDEO/ Këngëtares seksi i del gjoksi “live”, por as që e kupton

singerNjë këngëtare seksi në Rumani ishte e ftuar të këndonte në një shfaqje ku ka dhënë vërtet shfaqje.

Këngëtarja Andreea Balan kishte një veshje shumë të hapur para, dhe në një moment zbuloi më shumë se duhet.

Në disa raste asaj i dolën thithkat pa e kuptuar.

E qëllimshme apo e rastësishme? Pak rëndësi ka, spektatorët duket se janë kënaqur pasi video ka marrë dhjetra mijëra klikime.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *