VIDEO-SKANDALI/ Kryetari i Gjykatës kërkon seks për të vendosur drejtësinë!

stopSistemi i drejtësisë pritet të tronditet sërish mbrëmjen e sotme, kur emisioni investigativ “Stop” në Tv Klan të publikojë aferën seksuale të një Kryetari Gjykate, i cili kërkon favore nga një grua, në këmbim të vendosjes së drejtësisë për çështjen e saj në gjykatë.

Ngjarja do të jetë më pas në fokus të diskutimit në emisionin “Opinion” ku në panel do të jetë edhe një nga drejtuesit e emisionit “Stop”, që do të zbardhë gjithë rrethanat e videoregjistrimit.

Rreth një muaj më parë, ky emision denoncoi mitmarrjen e një oficeri të policisë gjyqësore, në këmbim të lirimit të një llogarie bankare, ndërkohë që në video përmendej edhe emri i një prokurori.

Ishte pikërisht ky momenti, kur në studion e “Opinion” gazetari Saimir Kodra njoftoi për ekzistencën e një tjetër video, ku një punonjës i rëndësishëm i drejtësisë shfaqet duke kërkuar favore seksuale për t’i dhënë çështjen një gruaje.

Cili do të jetë ky gjyqtar? Sot në orën 20:00 “Stop” do të zbulojë emrin e tij, ndërkohë që në orën 21:00 në “Opinion” debati do të zbardhë më shumë mbi ngjarjen dhe rrethanat e saj.

16 komente në “VIDEO-SKANDALI/ Kryetari i Gjykatës kërkon seks për të vendosur drejtësinë!”

 1. adi says:

  e dija qe rilindja kishte deshtuar qe pa lindur
  po qe te arinte deri ketu sa tema ti beje reklame klanit nuk e kisha menduar kurrrreeee!!!!!!!

  1. pergjigje says:

   gjyqtaret nuk jane te rilindjes i nderuar.
   me kete nuk po mbroj rilindjen…
   ndaj dhe komplet gjyqsori eshte kunder vettingut te famshem
   suksese

 2. tfgs1 says:

  nje gje eshte siguro se ,gjyqtari eshte sunit,shiit,cam ose kosovar………….lloji i kafshes!

  1. Albani says:

   C’rendesi ka ne eshte gjyqtar apo jo more zog gomari.
   Ne Greqi sot eshte arrestuar nje 60 vjecar qe abuzoi seksualisht vajzen etij te mitur bashke me shoqen e saj te mitur,por me e keqa eshte se ai akuzohet dhe per abuzim seksual ndaj trupit te pajete te nje vajze 9 vjecare ne kohen kur kishte nje zyre funerale.
   Kjo eshte dhe Greqia jote more kelysh,aspak me e mire se Shqiperia.

  2. pedro i ri says:

   Idiot gjenetik

  3. ermir shundi says:

   ose i ashtuquajtur grek

  4. I.Hoti says:

   Po ti pillisatemgrekizi….cfare do? Pirdhu o krimbbajgash ne Qipro,,…… takoju me sunite e …….? Ua kane futur thelle!!! Sheeeeet se erdhen…..!!! Te ka vene joteme ne gjume … e keni semundje,skemi cu bejme!

 3. filani says:

  MEZI PO PRESIM TA MARRIM VESH KUSH ESHTE K/GJYQTARI

 4. england says:

  Po pse more Adi po ta vendos une germen e pare te emrit me te madhe pasi ti nuk ke se si ta besh,se nga dy fjale qe ke shkruajtur ne komentin tend eshte fare e thjeshte te arrish ne konluzione se sa i mencur je!nje gjyqtar qe i perketet (zh)drejtesise si nje organ i pavarur ti mendon se ka lidhje me RILINDJEN or tru-mykur!!

 5. Net says:

  Duhen hapur burdhellot sa nuk eshte vone.
  Duhet te lejohen mejhanet, ruspihanet dhe dylberhanet.
  Qok guzel. Bedel bedel. Qafir edepsez milet.
  Kadiu ne siklet.
  Rruspi rruspi
  Spo ka drejtsi.
  Mexhlis rrufjan
  Sharlatan katean.
  Siklet
  Pis milet.
  Arrnaut nizam hajdut

 6. lori2 says:

  Po pra, po kush po ia zgjat jeten kesaj drejtesie?? Kush kerkon t’i vere sterkembshin reformes??? He pra, kush?? Dhe ju hala me kriminelet!

 7. ceni says:

  Po mire, po pse video e Ilir Metes nuk u pranua si prove materiale dhe kjo video apo te tjera jane te vlefshme? Aaaaa me dy standarte si gjithmone!

  1. vito says:

   Or taj prit njehere se akoma nuk eshte vendosur nese videoja eshte prove ligjore. Se duhet pyetur njehere Sala nese eshte cimke apo jo.

 8. Tatjana says:

  O zoti adi!! Mos fol brrockulla kur nuk di gje ! Ata te quajtur ” gjyqtar ” , jane te babait tend shpirteror, Sales , palacos, qe e katandisi drejtesine ne ” bordello ” Ndaj, vere kemben ne frena e mos nxito here tjeter !

  1. Beni says:

   Drejtesia eshte peng i qoftelargut qe ka bere e ben akoma c’i do qejfi, bashke me gjasme president. Po Rilindja ku eshte?, po parlamenti ? Urgjentisht te merret nje mase per kete gjykate kushtetuese qe eshte kthyer ne prone te Berishes e te inkriminuarit e tij, se keshtu po fundosemi si shtet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *