VIDEO/ UFO, meteor apo raketat e Putin? Objekti misterioz në qiellin e Siberisë

lightNjë dritë e fuqishme u filmua në Orenburg të Rusisë pak ditë më parë.

Objekti misterioz që shkëlqente u pa gjatë mbrëmjes në qiell teksa disa kalimtarë e filmuan.

Konspiracionistët mendojnë se ka qenë një UFO, por ka edhe shumë që mendojnë se ushtria rusie mund të ketë qenë duke bërë testime me raketa.

Zyrtarët nuk kanë dhënë asnjë version për ngjarjen.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ UFO, meteor apo raketat e Putin? Objekti misterioz në qiellin e Siberisë”

  1. ronny says:

    Thjeshte pallavra propagandistike qe gjithmone sajohen sahere qe ka ndonje tension midis xhaxha Samit (USA) dhe Ivans of Rusia, si ne luften e ftohte edhe sot,,,,, muhabet pa lidhje,,,

  2. Pelasgian says:

    Asgje me shume se koqja ime teksa po qiiiija ludmillen e rradhes ne stratosfere . Po ulesha dhe topet me moren flak si meteoritet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *