Çlirim Peka sfidon Ramën: Po je garip, më dil mua përballë

cim pekaIntervista e Edi Ramës në Prishtinë të enjten, nuk ka trazuar vetëm gazetarët në Kosovë, por edhe ata në Tiranë.

Kjo, për shkakun se Rama ka dalë “fitues” në atë debat.

Për më tepër që ai ka marrë edhe mbështetjen e qytetarëve shqiptarë të Kosovës.

Pas Berat Buzhalës, që tha se do ta kishte rrëzuar në tuç Ramën, nëse do të ishte përballë tij, kryeministrin e ka sfiduar një tjetër gazetar.

Çlirim Peka thotë se Rama përfiton nga gazetarët e Kosovës, pasi ata nuk duan ta lëndojnë se e presin si mik kur vete në Prishtinë.

“Rruges per ne Kosove ne “Klan Kosova” kunder portaleve “.

Keshtu shkruante dje Edi Rama pasi emisionin e kishte te regjistruar dhe e dinte qe ja kishte hedh fort mire gazetareve kosovare qe me shume se pyetje kishin treguar respekt dhe mikpritje per mysafirin e rendesishem nga Tirana, per kryeministrin e Shqiperise.

Bash kete “dobesi” te gazetareve kosovare kishte shfrytezuar Edi Rama per te bere ate qe ben me gazetaret e Tiranes, pronaret e te cileve ju rrine mbi koke qe te mos e merzisin kryeministrin arrogant.

Emisionin e ndoqa ne Prishtine. Arroganca dha gariplleku i Rames ne studio “shkelqente”. Por vetem aty.

Se jashte studios per tek hoteli i Pacollit kishte vesh antiplumb dhe forcat e sigurise nuk e linin ti dukej koka bosh mbi trupin e gjate per asnje moment.

Ndryshe nga vizita e para disa diteve ne Beograd kur relaksi tek Rama lexohej lehte.

Se fundi dy pyetje per Ramen: Nese je kaq garip, merre edhe Hashimin dhe ulu perballe gazetareve qe kishe tek Batoni ne Tirane, dhe jo Prishtine. Kete e ben dot?

Se dyti, pse tek zyra e Hashimit me antiplumb e tek ajo e Vucic ne relaks te plote? Cdo kryeminister i Shqiperise e ka te lehte te behet garip ne Prishtine”, shkruan Peka.

REMOTE_ADDR:[]

98 komente në “Çlirim Peka sfidon Ramën: Po je garip, më dil mua përballë”

 1. sala says:

  hahaha Qimi…. ti je re macok..mire thote Blendi Mane qe e ke koken si rreth rrotullimi i doganes.hahaahaah

  1. Gimi says:

   Pse cdo besh ti bandit me koke me cepa nga Tropoja? Vecse do te mbeshtesesh shefin tend genjeshtar e tradhetar Sali Pashe Toptanin. Ik ore spurdhjak i paguar! Antiplumbin e kishte shefi jot. Rama nuk ka nevoje sepse nuk ka tradhetuar e vrare popullin sic beri shefi i jot i percudnuar.

   1. Roku says:

    Haha Qimi i vogel dhe kokebosh. E ka marr malli per Salin me jelekun blu qe dukej si Stallone me antiplumbin poshte. Ti Qim te qin me bythe kete e dim por per garip nuk te njofim. Te njofim si kaliber i Lek Plepit por jo si trim.

   2. Votren says:

    Gimi,eshte hasjan ky idiot.

    1. Edkari says:

     Çim Peka e fut ne xhep Edi Ramen.
     …………………………………………………
     Keni me e qajt shume shpejt Edi Ramen
     dhe pastaj do e harroni si shurra qe lan mutin

     1. shqipe says:

      Prap, ky i Rames neper kembe?!….

   3. Totila says:

    Bindem 1000 % per ato se cka shkruar IJASHTEZAKONSHMI FANOLI per Karaduzat e Tropojes .
    Une i kam njohur shume mire se cilet jane jo per se paku prej 12 vjetesh ne te gjitha rrethanat .
    EDI RAMA mundet te kete pika te dobta se nuk po ua q. JU ROBT ju tradhetareve dhe Krimineleve Tropojane ,jo te gjithve sepse ka dhe burra por koha e tyre ka ikur se edhe ata qe ishin po paksohen nga dora e Tradhetise se Saliut qe I SHOI 150 DJEM TROPOJANE duke i futur ne lufte nder vedi .
    ,…………………………………………..Karaduz n’kmishe t’najlonit
    …………………………………………….Turni i III n’fabrike t’betonit
    .Karaduzi n’zonen “B”
    Harroi kmishen ne WC
    ……………………………………………..Karaduz shka kie qaty
    ……………………………………………..5 Leke buke dhe nji Purri
    Centauri neper gropa
    Karaduzi Hopa-hopa
    Te gjitha keto i kam degjuar nga shoket e mi Shkodrane qe punonin ate bote ne fund-vitet 70-te ne Fierze qofte si Inxhiniera qofte si Teknike ,Mjeke ,Mesuaes apo ku di une tjeter .
    Po si s’te vjen turp mor legen ,more Fytyre e ndyre ,more Kriminel .
    Une e ndoqa Edi ramen direkt ne Klan -kosova dhe RAMA ishte triumfues sepse RAMA nuk eshte I BERE PIS ,nuk ka komplekse ,nuk eshte i shitur ,por ja tha Troc VUCICIT 3 HERE QE
    KOSOVA doni apo nuk dono Ju eshte shtet i Pavarur dhe sa me shpejt qe ta njihni aq me mire per ju .
    99 $ e komentuesve kosovare e perkrahen Edi Ramen ,kurse TI rames JA RRUAN TO.ET dhe ate masurin e gjate ja mer ne goje ,QELBESIRE .

  2. Kujtim says:

   Ky QIMI SI LEGEN KERKON TE BEHET GARIP ka te drejte ky se kur ish Sala kryeminister nuk fliste se ja u shtypte koken ay, tashi flasin cfar te duan e QIMI QIMI MAJMUNI shko ore legen bej shurren tete hapen syt

  3. Kujtim says:

   Koke si panxhar ikuq make o QIMI PORDHA

   1. Katharina die Große.Madona prej Sauku says:

    Rrujuni nga Çimi ju miqt e tij se ai asht i rrezikshem,
    E morri ne qafe çiken e huj,e mbate si dashnore dhe e aksidentoj per vdekje,tash ka surrat dhe don me u mat dhe me Ed Ramen.
    Si nuk te shpelan morrtja moj Çimke e zgjebosun.

  4. Kujtim says:

   Koke si panxhar ikuq make o QIMI PORDHA po i doli ketij Qimit RAMA PERPARA ky do ti haje mutin Rames

  5. kashi says:

   po di s´di te flasesh o cim di vetem te besh ga ga ga ga ga ga ………………

  6. Korçari [email protected] says:

   Do të ishte turp i madh sikur një ditë EDI RAMA të dilte për debat para një IDIOTI si ky Çim PORDHA.

  7. k says:

   ME KËTË FYTYRË QË KA ,KËTIJ DUHET TI NDALOHET ME LIGJ TË DALI NË FOTOGRAFI.

  8. Cim Peka
   Doktor MORTJA
   Agim Doci
   Jemin Gjana
   Xhelal Mziu
   Tritan Shehu
   Xeni
   Genc Pollo
   Gita
   Mal Berisha
   Lek Plepi
   Agron Gjekmarkaj

  9. j says:

   E paska koken si betoniere.

 2. vito says:

  O Mero po pse ore i ben te famshem keta psikopatet e Sali Vuk Karadzicit?

 3. foli hasjani. hasi promendet vetem per qen te mire. ti je nje qen besnik I berishes. leh si qen hasi. te na rruash o hasjani.

  1. Ripjellja enverit says:

   Po fshati jot per ca permendet? O komunist te piste , o halet e diktatures, o spiuna vllezerish kush ua jep kte te drejt te ofendoni njerzit mga origjina?!!

   1. Tani says:

    Po ti mer bir kurve i serbise perse nxehesh?

    1. Ripjella enverit says:

     Folni folni po ku nuk u shfarosi saliu nga harta ju komunisteve harsm i qoft, sa per bir te serbise un ma jep pak nr dhe e shofim kish ta pallon grun

     1. Bledi mane-shi says:

      Na hengesh ate qe ha grat naten ti, saliu dhe qime mori.

  2. Votren says:

   Ti ”budalla i hasit”tua rruash gjithe hasjaneve bile dhe keti Qim idiotit.(po ta deshi qejfi,dhe mua qe sjam hasjan).

 4. Shqiptar says:

  Cfare fytyre ky Qim Peka!!Tipik Malok-Katundar.E ka te vulosur ne balle.O Pashuk.Dil pak ne ballkon se te kam nje fjale.

 5. Toni says:

  hajde cim peka hajde po ky eshte ordiner fare ku e ka llogjiken ky ne tajare,ikore ruaj dhen dhi+dele dava plere,kapacitet SHPELLARI..

 6. pedro i ri says:

  Ha ha ha Qim katunari , ben intelektualin

 7. Albania says:

  O iQim peka per burrnin qe ke ti e njeh tan Shqipria por nuk e di si ke surrat e del e flet, burrnija jote te ka ra ne fund te kamve o rrace plehu ti je so ato grate e kqija qe rrine gjithe diten duke u mare me thashetheme…..shko e futi naj gojore zenit se ai te ma me copen e bukes se tjeter kush ty as me i pastru kepucen nuk te mban o zhuls.E degjenerut burrnine e malsorit ju sahanlepirsit e ndyre.

 8. Nick says:

  Uuuu….na u nxef qimi….o qimo futi nji vrap…se ja ku eshte Vora mor burr!

 9. selam salaria says:

  ppo ti je nje psikopat nje ndyresir po ti te ha ate te mengjesit ti nuk ben as per ne hale o kurve e ndyre

 10. Aleko says:

  O ,po po Ky cimi do bente namin po te perballej me kryeministrin…O mortje e zeze ,u mbush Tiranana me gazetare lapanjoze sasa ndonje here them qe as gazeten tema te mos e lexoje me..Ska me gazetare serjoz te ne ,keshtu qe ske cmeson nga ata…….asgje!..

  1. Hasjani tifoz i PD says:

   Mbameni se po më vjen per të vjellë!!!, Nuk e kuptoj se cili palo gazetar mund te quaje koleg nje debil,palo , pseudo gaz….ar`ketë farë gooom….r…ip.

   1. Vdekje socialisteve says:

    Moter ke? Apo nuse ?

    1. Populli says:

     Tja……. socialistve…

    2. Populli says:

     Tja……. socialistve…

 11. x says:

  Mos mer burr vetem ti jo tgjith te flasin vetem ti jo ok veza?

 12. Diana says:

  Bo sa gjynaf me vjen per kete fytyre ..
  eshte kaq I shemtuar sa edhe sorrat do trembeshin …
  majmunit mender I ha m….
  Kur bo dhe ky shemtire garipin mos mbete garip ne tirane e shqiperi….
  Shko ore fytyre katrori me hunden piramide ku maja e piramides shikon majtas….
  Koken pallapet rrafsh ore rrafsh e ka….asphalt. Zero tru brenda ne kafken e tij te deformuar nga .djepi …
  legen burre. Matesh ti me Edi Ramen ………Kur Rama jetonte jeten si t’ia donte menderja ti ojargaviteshe e letyreshe neper rruget e tiranes…me shprese te kapje ndonje kocke e ta lepije….
  Sinqerish si nuk e kuptojne veten keto fytyra te deformuara se cfare bajgash jane pa pike formimi dhe intelekti.

  1. Aqqif kapertoni says:

   HahahahahahhhahahahHHhHhHhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahHHahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaAaaaaaaaaaaaaaaaAaaaaaaaaaaaaa………..

 13. Fredi says:

  Qim Legjenda gati per lufte 😀 Po ku ja mban Rames te dale para teje o Qim a je ne vete! 😀

 14. Kurveleshi 1 says:

  QIMI,,,,nevojtore speciale……Ha mut po deshe.

 15. jani says:

  O fshatar qe erdhe ne tr po nuk ke hequr xhulin dhe zhguallin . Ti nuk artikulon dot nje fjali drejt dhe pa marre 30 here fryme. Ca pyrtje do i besh rames ti o qyqar ti te fundit liber qe ke lexuar eshte leximi i kl se pare para 30 vjeteve.

 16. Hason pordha says:

  Ooo Qimo, edhe me t’a fut me nje pordhe se mor mundimin, se as pordhen nuk e harxhoj me ty…

 17. aldo says:

  epo nuk goxon robi te vesh jelek se ta bejn antiplumb,,me gomar nga ky cim cim caku nuk do ket

 18. Bobo says:

  Sa rrotë ky bre!

 19. beni says:

  duket k te sfidon,,,,,haaaaaaaaaaaaaaaa

 20. vlonjati says:

  I shikoni si iritohen lakenjte eBbberrrisshhes.Nuk durojne as nje sukses te Rames.Harruat or traper gomarlleqet e Sal Trapit.Po cfar gazetar leshi eshte ky.U ben karshillek kolegeve te kosoves.Po ka nje faj te math Rama.Nuk mund te pranoje te debatoj me kafshe mediatike.Duhet te mesoje Rama qe kur ka gazetare te shitur dhe legena nuk mund te jape interviste dinjitoze.Po ju tregoj nje histori.E pyeten Bac Buletinin.Kur e ke ndi vedin keq?pergjigja:kur me kan rethu Jevgjit,me shti pushke do thonin,baca shtiu mbi evgjit,me me vra do thojshin,bacen e vrane Evgjitet.

 21. baffo says:

  Qim peka nga kuksi bashke me disa fshatare te tije vinte ne ELBASAN e kam fjalen pa hyre demokracia flas per vitet 80-85 dhe therrisnin rrugeve te ELBASANIT hajde DRU ME PRE gjithe diten per te nxjerre ndonje leke per familjet se kuptohet se edhe ne kohen e xhaxhit ne kukes veshtire te gjeje pune pra ky eshte QIM PYKA qe po na ban cubin

  1. Hahaaaaaa …O Qimo….i dhjeve te gjithe se qeshuri…Shko beji ndonje gojore xenit …ate e ben mire ti…

 22. liqeni says:

  o . . qim na sqaro ate aksidentin me ate vajzen qe humbi jeten . . .leri por. . .e zenit

 23. ...... says:

  Ku jane mbledhur nje tufe idiotesh, qe ju duket vetja se jane dhe burra te mencur. Shikoji surratin kesaj mostre dhe gjykoje c’fare hale eshte. O qim, o qifsh te teme, amon mos na dil para se na bllokon shikimin. Ti mut do gjykosh per Ramen, o zarush si prej Hasi qe je vetem Skenderin keni te mencur ju, se ai duket we cehre, e jo si ti simur te ka shtypur zotori turirin e shtrember.

 24. marokino cpate ti ishe mir apo te ka kalitur sala maleku sali

 25. ronny says:

  o cimke o bitch o shpellar….qe sje as per bitch sje….
  lexoji komentet ketu dhe shumezoi me 1000 nese ke aq tru edhe per kete veprim te thjeshte aritmetike dhe kuptoje vete se ne syte e ketij populli je vecse nje palle shpellar

 26. tema says:

  ESHTE FATKEQESI QE NE SHQIPERI KA TE TILLE IDIOTESH SI KY QIMI ,GJITHASHTU NE KOSOVE AKKMA ME KEQ . MJERE KY POPULL CFARE LEXON .

 27. Garipi says:

  Cfare trapi që eshte ky qimja që na e mban veten edhe per gazetar. .fjala Garip ka kuptimin e nje njeriu të vetem pa perkrahje, ndersa ky koqja i jep kuptimin sikur fjala garip tregon per nje njeri të forte. .hajde gazetar hajde. .

 28. pro says:

  ..per ç’fare e hedh dorashken?? ..se per mend nuk shquhesh!..,ne bote nuk njihesh! ..vetem nga kjo thirrje kuptoj ç’fare mushku je !!

 29. Kavajoti says:

  o qime bosh po e gjete kete mbaje per vete gje e gjeze kur dhjet kau kuq bar nuk bie?

 30. Bena says:

  O fytyra me e shemtuar qe kemi pare ndonjehere ,po Edi Rama nuk e harxhon fare frymen me ty,po qe atje ku eshte pa vajtur ne studio,me nje pordhe te hedh atje ku sta mer mendja,ti duhet ta kuptosh qe Edi ty te ka sa nje qime…..

 31. astrit says:

  Ik ore qurranjos.

 32. Sherifi says:

  Po ky qimi, cfar pune bene, sportist eshte?.

 33. zgjohu shqipe says:

  Aim pyka,mziu,muli.edhe Zeno.Jane andertaler.mos per gjynof !

 34. niku says:

  cili eshte K…………r?

 35. ALBATROS says:

  Bash ÇUN VERIU JE!!!!!!!!!

  1. Doktor Mortja says:

   Jena Nave Na eeerrrrr!
   Me ne fitojne te tane!

 36. shvejk says:

  Mos pac zemren si ke surratin -na qive dhite , na dogje fshatin.

  1. O Cim Peka me burrni!
   Kthehu ne katund
   Se po ta q… dhine!
   Dhine si e kishe ti dashnore
   kushrini po i blen akullore!
   Ne Has asht hap muhabeti,
   Kthehu Cim se u terbu mileti!
   Kthehu Cim ti te dhija
   Se n’Tirane asht mbaru tagjija!
   Per burrni si i ka lan tata
   Tash po kthehet Cimi mbrapa!
   Ska ma burrni ene shoqni!
   Ma mire me dhine ene n ‘shpi!

 37. Moni says:

  Po ky Qim Pek, nuk e sheh dhe nuk e lexon se ka kunder gjithe opinionin ne Shqipni e Kosove? C’a po t’duhet o Qim Petku…

 38. shqupasi says:

  E ben c0pash te nderkryerin Qim, edhe njehere qe desh te hiqesh si trim, si eci p0rdhacit te shkrete

 39. Ben Dibrani says:

  O cuna, mos ja vini re qimiT, se ka qene ne plazh dhe eshte pas dozes se kokaines. Eshte si puna e atij miut qe ra te fucia e veres, dhe ngaqe piu se ishte duke u mbytur, kur doli nga kazani bertiste (taman me zerin dhe tonin e qimiT) – Ku eshte macoku ta shkaterroj fare?
  I mbath je o i qimiT i syriT, i portalit Serb ne Shqiperi.

 40. ceni says:

  mer edhe ate Lelen me vete, ate moracakun kokezbathur…ha ha ha, ore po cjane keta langaraqe injorante qe ju duket vetja si me trimat e fshatit?Po ik ore pirdho me ato krahet si te pules i duket vetja llapaqen tjetrit!

 41. Lugati says:

  oooooooo ushtaret e ripjelljes qi cim peka ka hik per lesh kjo dihet..jasha ripjellja lugatit kryeminister po ju si sulmoni cim peken qi osht thjesht qytetar..por harroni karagjozlliqet e lugatit kryeminister. dhe e theksoj kryeminister jasha ripjellja sdini gjo tjeter perr perr.perr vetingu vetingu burg sala burg sala perr perrr gam ham gam ham gam jasha ripjellja i keni ngja ver llapes ham ham dohon shoku dohon

 42. Lugati says:

  ec aty rilindja keni fillu fushaten qy tashi kush ju ka leshu kshu gramoz ruci apo erjon brace haaaaaaa haaaaaaaa parti enver jemi gati kurdohere.rracen kush m sha

 43. Ursus says:

  Ore Qim-palloshi,a e di sa te kushton zhapa?

 44. Nevi says:

  Sa trim ky Qim Peka!!!Me habiti vertet.Jeni te trembur te gjithe nga popullariteti dhe punet qe ben Edi Rama me kabinetin e tij qeveritar..sa me shume shenon suksese Edi aq me shume ju egerrsoheni dhe doni te beni popullin qorr me keto qe thoni..po te jesh garip hahaha sa kam qeshur

 45. PO.PO says:

  Po ti je gomar, ne kuptimin e plote te kesaj fjale…, kush denjon te merret me ty ?! Qysh ne fjalet e para , kuptohesh lehte, se me cfar njeri ke te besh . Debatet e diskutimety , jane per njerezit , jo per shtazet . Por kete s`ka se si ta kuptojne specia ku ben pjese ti !

 46. hysa says:

  po ik or meso alfabetin shqip pastaj beju trim per debat o qim koqja

 47. Besoj says:

  Turp per ata qe e marin per gazetar apo analist.

 48. england says:

  Mos ja vini re se eshte thjesht nje kamikaz qe ve fjalet e Zenit ne gojen e tij,ky monster me emrin Qim shyqyr zotit eshte nje specie ne zhdukje,se si ky ka pas me shumice ne ate vend,por plaku ( babi Zenit) qe e kish marre Shqiperine nuk ka me pushtet,dhe si i pafuqishem edhe ne moshe nuk e ka luksin te krijoje mundesi per njerez te paafte ku ti bie gjoksit si ky palaco i vetequajtur gazeta ku kerkon te beje te “fortin”

 49. analisti says:

  PEr te qare e per te qeshur.

 50. Aso says:

  Cuna! Mos ja vini re. S’eshte e lehte me u be qytetar. Cimi ka ra vone ne Tirane.

 51. maximus says:

  ç’fare fytyre, e shpifur, ky me duket se s’ka pasqyre ne shtepi, po ik or debil bli nje pasqyre e shikoje nje here veten, pastaj dil neper tv e gazeta,

 52. Jimi says:

  Gjej vrime ku te futesh Ed Rama,se ka dale bajlozi Cim Peka
  por jo nga deti por nga Beshket e namuna!

 53. anastas says:

  More cim peka po cfar te ka gjet me ramen ty . Po paske qene I pa fytyre more debil malok kur u mbone dhe ti qe sje as sa 1/10 e Rames . po pse nuk ke shkreuajtur asgje per ate hunde shqiponjen qe ku e la shqiperine .Ju jeni te pa fytyre se po te shkruaj dokush per mu keq me argumenta une nuk e perdor me lapsin.Por ju jo tju shash me rob shpie dhe per familje ,ju nuk ju ben pershtypje.sa te paguan ai sy peshkaqeni

 54. ramiu says:

  Vetem huliganet gangot njerzit e pa formuar mund te flasin me kete gjuhe qe bejne te fortin e lagjes por kjo ka vlere me te njejtin lloj por mos i bej karshillek nje kryeministri qe perfaqeson nje shtet se gabon rende dhe tregon se sa kulture ke !Ne lagjen tende behu gango por jo me nje udheheqes shteti

 55. Edi says:

  Nga na u bene ferra keta analistet anal te b***thes, te gjithe katunaret u bene analiste ketu ne Albanistan …. ky surrat m***t sunit te matet me kryeministrin, po nje pellembe ti japi Rama e kthen edhe njehere ne Has ….

 56. pd says:

  o Cime by..e, e nxore koken o morracak, A tu ngjit koka o zgjebarak, oooooo

 57. vang says:

  Ju te “”Tema””-s nuk e shkoni qe ky boksieri e mendon si ndeshje boksi???.Ketu e ka Ramen ,le ta tregoje fuqine e tije,

 58. SB says:

  Mos e shani shume kete njeri se prandaj shkruan keshtu…. bukur . Ka hall ti pelqeje Zenit. Eshte kandidat serioz per nje lidhje intime me Zen sapunin sapo ta lere Karmina…..
  Sa per burrerine e Qimit mos e vivi ne dyshim fare.. pasi vrau vajzen e Ambasadori akuzoi ate shoferin e varfer. Ne ka njerez qe e kane perdhosur fisnikerine e malesoreve jane ca si ky dezhavute e Sali Serbit….

 59. Arm says:

  O moj shqipni e mjera shqipni kush po bon gazetari ky qim peka me sali’ ….
  Nje nga kokat me te shquara te gazetarise shqiptare me inteligjencen e tij do rrezoj qeverine rama…

 60. tokmaku says:

  Mqin Pekici eshte ndonje dobic prej Serbie sic eshte Salli Vuk Shyqere Karaxhiqi…

 61. toni says:

  qim peku me kanatjere prej katunari se ka kuptu akoma se Rama eshte kryeminister e jo garip. Garipat Rames thjesht I hapin barkun.
  ik o qimm qlirohu nga emocionet e province dhe merru me noi lajm ne eshte rrit apo zbrit konsumi I preshit.

 62. Don says:

  Une skam koment per kete Cimin se ky as qe ta rruan dot fare por vetem ti ve ne dukje qe koken e ka si kabinat e Skodave Ceke me turi te viteve 50.

 63. adrian says:

  PO edi ish ne KUKES pse nuk vajte o Cim ne shishtavec e ta takoje se eshte dhe katundi jot ..a cim cimi

 64. D. Didani says:

  Te dhjefsha gazetarin,me nje gjuhe poshte nivelit edhe te nje alabaku.Po qe se je kaq i “Madh” beju kryeminister!Kokrrat e injoranteve: Kur rewplikojne me kryeministrin ju duket vetja me te zgjuar se Kryeministri….Ordiner Turp !

 65. lali says:

  pse me trapat do merret Rama o garip Brake?

 66. Semanjaku says:

  Ik re macok,,,do shkruante Gaz Paja i portokallise,,,se vertet je nje macok.. EHHHHH ku eshte katandisur niveli i gazetarise,,mjere ne cfare lexojme

 67. XHIM XHIBOKSI says:

  O ÇIMI JE FUNDERINA E SHPELLARIT SALI DHE NUK BEHESH DOT NJERI BEJE NDONJE SHKRIM SA PER USHQIM QENESH QE TE JEP ZENI I SALIUT SE TI AQ VLENE TI KE TIPARET E NJE SERVILLI TE LINDUR NDOSHTA NDOSHTA NUK I DIHET,POR DO PARE PUNA JOTE O PINJOLL I SHPELLARIT.

 68. Shqupi says:

  Njoftim per shtyp
  Mbas ligjerimeve te fundit te papara te gjysem garipit kosovar Berat Buzhala(Alias Bukeshkala) dhe kercenimeve si gjeli maje plehut, te garipit kuksjan Çlirim Peka(Alias Qim Peka), frymezuar edhe nga Kryetari largpames dhe rrezatues sensual – ”Barba a Pizzo Fondo Schiena”- Antiamerikani Luli i Vocër, Bordi Drejtues i “Klubit- Sindroma “Rrudhat e Ballit””, u mblodh me urgjence me propozimin te Presidentit te Nderit te Klubit – Mareshallit Arturo Ui-Sali, per te kooptuar dy anetare te rinj, por te denje dhe te pazevendesueshem per te qene Anetare te Asociuar te Klubit, dhe pikerisht:

  -”Injoranti noterik:”Nje grope haleje per 30 veta”-Gangsteri Kukësi–Çlirim Peka(Alias Qim Peka)
  -”Gjysem burri, i teri koqe:”Kur te thehet kerri rruge ka boll”:-Gangsteri Kosova–Berat Buzhala (Alias Bukeshkala)

  Ne ceremoni e dorezimit te kartes se anetaresise mori pjese:

  Presidenti i Nderit te Klubit- Mareshallit Arturo Ui-Sali (as dhia mos tu plakte ne shtepi),

  Bordi Drejtues i Klubit:
  Kryetari i klubit: “Antikomunisti popullor”- Fahri Balliu(Alias Bari Falliu),
  Nën Kryetari- “Sindroma “Bari Falliu”- Star Rakia-Ylli Rakipi,
  Ndihmes Nen Kryetari- Tutto muscoli, niente cervello”- Flamur Noka,
  Sekretari-”Dashnori i portokalleve” – Ridi Paliaco-Luçiano Boçi,

  Dhe Anetaret e Asociuar:
  -“I vogël Artist, i rritur Qeros Lecca Culo”- Gangsteri Xhiri–Pistoler Strazimiri,
  -“Ja kom bo Droges tete me di”- Gangsteri Roma – Komisar Dogjani,
  -“Çfare lind prej qetes gjuan minj”- Gangsteri Zhivola 1 – Minister Ruli,
  -“Çfare babe kishe, çfare m..ti dole”- Gangsteri Zhivola 2 – Zv/Minister Mima,
  -“Gamor ti, gamor kush te vuni..” – Gangsteri Jakobin – Prefekt Kruja,
  -”Fytyra e vrenjtur, me sy të vegjël”- Gangsteri Durresi -Oerd Bylyk(Kiçi)Bashi,
  -”Po marr guximin te them:Kavajoti tutti cani futi qenin te duhani”-Gangsteri Kavaja–Astrit Patozi
  -”Dy Bujare jane ne gare, si te mbrojme Mareshalle”-Gangsteri Vlora–Bujari Leskaj,
  -”Gjeli me openga maje plehut” – Gangsteri Shkodra – Helidon Bushati.

  Zyra e Shtypit te KQ SHQUP

 69. barbaxha says:

  O Cimo a i mbledh akoma gazetat e javes qe te duken sikur lexon gazetat ditore?……..Turp per ty qe te lexoj une kur une e di qe ti je me budallai i fisit tend

 70. DASHAMIRESI says:

  Ti je nje cope idjot . Je turpi i gazetarise shqip !
  Rama nuk duhet t`i lejoje vetes te qendroje
  perballe nje injoranti , vegel qorre e UDB-se !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *