VIDEO/ Fier, përplasje e dhunshme mes policisë dhe banorëve

Protesta e banorëve të fshatit Mbyet të Fierit është shoqëruar me tensione mes tyre dhe forcave të policisë.

Këto të fundit tentuan të shpërndanin banorët që po kundërshtonin ndërtimin e landfillit por hasën me rezistencën e tyre.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO/ Fier, përplasje e dhunshme mes policisë dhe banorëve”

 1. mirel says:

  Landfillet e Ramiut keto?

 2. mirel says:

  1 me 0 per fshatin Mbyet.
  1 me 0 fshati Mbyet -Shqiperi
  Dhuna mbi popull eshte deklarata e shtetit.

 3. fieraku NGA ferrasi says:

  Po ju te zharrezes ca prisni juve ju ka dale pusi ne mes te shtepise.
  Keshtu ndodh kur qeverrite se pjerdhin popullin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *