VIDEO/ Fier, përplasje e dhunshme mes policisë dhe banorëve

Protesta e banorëve të fshatit Mbyet të Fierit është shoqëruar me tensione mes tyre dhe forcave të policisë.

Këto të fundit tentuan të shpërndanin banorët që po kundërshtonin ndërtimin e landfillit por hasën me rezistencën e tyre.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...