Blushi prezanton partinë në 1 nëntor, gati emri dhe logoja

blushi-hafiziDeputeti Ben Blushi do të prezantojë partinë e tij ditën e martë në 1 nëntor.

Ai u largua nga Partia Socialiste pas shumë muajsh përplasjesh duke marrë me vete edhe deputeten Mimoza Hafizi.

Para pak ditësh ata njoftuan largimin zyrtarisht nga PS dhe formimin e një formacioni të ri politik.

Blushi ndërkohë ka nisur takimin në rrethe dhe në 1 nëntor pritet të bëjë zyrtar emrin e partisë së tij dhe logon e saj.

Në një mbledhje të para tre ditëve ku Blushi ishte me 100 prej personave të parë që u anëtarësuan në partinë e re, ai u prezantoi atyre emrin e partisë si edhe logon e saj, që do të bëhen publike ditën e martë.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Blushi prezanton partinë në 1 nëntor, gati emri dhe logoja”

 1. jani says:

  Partia e blushit quaje. Per vete e krijon se nuk di te besh pune tjeter.

 2. Nostradamos says:

  Quaje partia e llogjeve se vetem per kete jeni. Dorezoni mandatin legen dhe legeneshe.

 3. Nostradamos says:

  Quaje partia e llogjeve se vetem per kete jeni. Dorezoni mandatin legen dhe legeneshe.

  1. Plaku Xhuxhumaku says:

   Ne fakt keta sapo iken nga Partia e Llogjeve (ose Loqeve, po deshe).

 4. Jimi says:

  Per hajer more Bilbilush! E bere gati ” Mergaten e qyqeve”? Mezi po presim qe ta inagurosh.

 5. lorenci says:

  Te dy intelektuale jane , mund te japin kontribut, te shohim.

 6. intelektualet e leshit says:

  Largimi ketyre dy qyqeve nga PS-ja eshte sherbimi me I mire qe i kane bere PS. Jashteqitje si keto dy “pseudointelektuale” te Nanos nuk i duhen as PS-se dhe as te majtes. Do I durojme sa ti mbaroj ky mandat qe moren nga PS-ja dhe qe e perdoren vetem kunder saj duke perdorur fjalor qe dhe Saliu e kishte zili.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *