FOTOT/ Pornostaret që po çmendin rrjetin (16+)

Ai është ndër profesionet më të paguara dhe janë dhjetra faqe pornografike në rrjet me miliona klikime.

Por cilat janë pornostaret më të pëlqyera?

Faqja Providr.com ka publikuar emrat e 16 pornostareve më të kërkuara dhe të paguara. Ja cilat janë ato:

Mia Khalifa

Lisa Ann

Brandi Love

Alexis Texas

Riley Reid

Madison Ivy

Sunny Leone

Sasha Grey

Asa Akira

Christy Mack

Esperanza Gomez

Nicole Aniston

Sophie Dee

Sara Jay

Nikki Benz

Kendra Lust

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-377-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-377.jpg","attachment_id":"573319"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-367-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-367.jpg","attachment_id":"573320"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-363-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-363.jpg","attachment_id":"573321"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-335-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-335.jpg","attachment_id":"573322"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-307-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-307.jpg","attachment_id":"573323"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-270-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-270.jpg","attachment_id":"573324"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-246-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-246.jpg","attachment_id":"573325"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-214-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-214.jpg","attachment_id":"573326"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-187-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-187.jpg","attachment_id":"573327"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-164-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-164.jpg","attachment_id":"573328"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-126-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-126.jpg","attachment_id":"573329"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d12-101-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d12-101.jpg","attachment_id":"573330"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d13-78-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d13-78.jpg","attachment_id":"573331"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d14-62-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d14-62.jpg","attachment_id":"573332"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d15-55-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d15-55.jpg","attachment_id":"573333"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d16-37-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d16-37.jpg","attachment_id":"573334"}]

2 komente në “FOTOT/ Pornostaret që po çmendin rrjetin (16+)”

  1. poli says:

    Foto14 fiks si tourkofagosi

  2. Perkohshmeria says:

    Nje nder profesionet me te paguara? Ka pas qene, se tani i kane rene 90% fitimet prej shperndarjes free ne internet. Ka me shume njerez te disponueshem per te qene aktore porno, dhe me shume kerkueshmeri per fytyra te reja, gje qe e ben profesion te paqendrueshem dhe shpesh i detyron aktoret qe te bejne edhe pune te dyta si eskort apo striptista. Sigurisht me plakjen bien edhe ofertat, dhe eshte e veshtire te gjehet pune e mire me pas per shkak te demtimit ne reputacion. Nuk ka shume kompani serioze apo institucione qe jane te interesuar te ndyejne reputacionin e tyre duke punesuar nje ish-pornostar/e.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *