Sali Berisha i bën apel KE-së të mos hapë negociatat për Shqipërinë: Na ka mbytur kanabisi

berishaSali Berisha i kërkon Komisionit Europian që të mos hapë negociatat me Shqipërinë. Në një intervistë për ABC News, Berisha thekson se nga informacionet që ai ka, KE do të vendosë kushte, ku do të përfshihet dhe lufta ndaj lëndëve narkotike.

Presim në fakt këto ditë që KE të propozojë hapjen e negociatave për anëtarësim në BE. A duhet të hapen negociatat?

Unë gjykoj se Komisioni Europian nuk mund të hapë negociatat pa u plotësuar kushtet. Ky është mendimi im. A i ka plotësuar Shqipëria kushtet për hapjen e negociatave, këtë le ta lëmë ta thotë Komisioni Europian, mos ta themi ne si opozitë sepse ne kemi versionin tonë. Rama ka bërë një premtim, që do garantojë hapjen e negociatave. Të presim e të shohim sa do ta mbajë.

Ju dyshoni që mund të ketë një propozim të tillë nga KE nga informacionet tuaja?

Informacionet e mia janë që do ketë kushte. D.m.th, plotësimi i disa kushteve bën të mundur hapjen.

Ne kishim 5 kushte ndërkohë..

Mund të bëhen dhe pak më shumë. Mund të shtohet edhe kanabisi.

REMOTE_ADDR:[]

58 komente në “Sali Berisha i bën apel KE-së të mos hapë negociatat për Shqipërinë: Na ka mbytur kanabisi”

 1. vito says:

  O robqire serb. O llum ti duhesh varur ne mes te sheshit Skenderbe.

  1. pashk ndreu says:

   kushe flet nje kriminel nje agjente i udb dhe nje hajdute ,po i kujtoje se faren e kanbizite e solli ky kriminel qe flet ,pak dite me pare ishe bodigardi i tije e pohoje nje gjee te till se faren e te gjitha drogave e solli partia demokratike kur ishte ne pushtet,cfare te keq ka qe te mos hapen negocitat me bashkimin eropian ,ju nuk ja doni te miren shqiperise si munde ta luftojme drogen kure ti bllokon reformen ne drejtesi,sa ma shume ta bllokoshe aqe me shume do te hy ne bythe bishti ,nje thirrje per simpatizante te pd largohuni nje grupe mafizash qe jane instaluare ne pd ,mendoni per te ardhmen tuje nxirrni pak konkluzione cfare beri Berisha per 25 vjet .

   1. Rob Qim Peka says:

    Shqiperia duhet te shtoj edhe nje kusht perpara se te hapi negociatat. Te fusi ne psikiatri Sali Berishen bashke me gjithe te cmendurit qe prodhoi sistemi i tije.

  2. Kujtim says:

   O serb si nuk ha nje mortje o plere , ky del hapur kundra Shqiperis

  3. Kujtim says:

   O serb si nuk ha nje mortje o plere , ky del hapur kundra Shqiperis,,,,,,,

  4. Arti says:

   Vazhdo tradhetine more maskara burre. Kanabisin e bere ti more burre i lig. Kjo qeveri po e lufton dhembe per dhembe. Pellcisni te gjithe nga inati mor Sali Pashe Toptani bashke me lukunine e qenve te beogradit qe te vijne nga mbrapa. Nje Avni Rustem do te dale qe te tregoje se ku e ke vendin tek varrezat e qenve more palaco burre.

 2. Jurgen says:

  Se ne fakt Europa do pyesi Qim Peken e SHQUPIN per kanabisin jo Guadria di Finanzan. Plak i neveritshem,ti qe e le vendin tere hashash e nuk beje asjge kerkon llogari! Po si ka mundesi te kete njeri kaq te pa cipe! je e keqja e ketij vendi o funderrine,kushti i vetem do jete zbatimi i refomes ne drejtesi,futja jote dhe zagareve te tu ne burg.

 3. undefined says:

  Ik o kurve plak se na le shum mbrapa. Ropte ku ti kesh

 4. Shqiptar says:

  Ky s’eshte Shqiptar

 5. familja dixhitale says:

  Po nuk duhen te hapen negociatat sipas Saliut se nuk ka ndonje shperthim si Gerdeci ku te vrite 26 vete nga biznesi i kryeministrit,te vriten qytetar ne bulevard,te vidhet gjithandej prona publike ,te leggalizoje hashashin e Lazarat etj.
  Per te dale nga kjo ka urdhurruar te dalin Pd-itet ne protesta te larohemi ca muaj nga parlamenti.Urdheroj gjyqtaret e gj.kushtetuse te emruar prej tij qe te pengojne sa te mundin reformen ne drejtesi

 6. Treviso says:

  Europa po e shikon qe ti po jep shpirte dhe ka vendosur te hape negociatat.
  Tani Europa eshte e sigurte se kryekrimineli i shqiptareve me banden e tije nuk kane me vixhut te marrin peng vendin.

 7. I paemërt says:

  Kush i voton keto moter q…. eshte te vesh duart ne koke sa hajvan jane disa njerez ne kete Republike kush e voton kete llum qe del hapur kunder interesave te Kombit deri kur do ta durojm kete ndyresire antishqiptare

 8. Gjallica Vefa says:

  Sali Vicidoli ka rrjedhur me kohe si antishqiptar i terbuar!!!

 9. maximus says:

  ky do varur prej gjuhe, ky eshte mallkimi i shqiperise, maxcja e zeze qe se le kete vend te ece perpara, ptuuuuuuuuu race e qelbur, drejtesise shqiptare mund ti shpetosh or plaku mere i viçidolit, por mallkimit te nje populli te gjithe zor se do ti shpetosh, do tu ndjeke mallkimi brez pas brezi.

 10. liberta says:

  Shqiperia nga antishqipetaret nuk po mundet clirohet . Ne Kosove eshte Mustafa dhe Bukoshi .Ketu edhte Berisha ,i cili lufton per te kapur perseri qeverine .

 11. Toni says:

  O skizo-psiqik o plere UDB-je nuk meret KE me individe te 5-es me kartele si ty o pjelle qeni,BOLL ME ORE KURVE SERBO-GREKE BOLL E TRADHETOVE KETE KOMB,o plere je tek grahat e fundit po te ofron ngordhja je duke u mbajtur tek bashkim dedja+llalla,ndergjesohuni o viktima qe i shkoni pas ketij serbo-greku per 1-thes miell,,TURP POSHTE TRADHETARET,

 12. Fatosi-kosove says:

  Te njetat deklarata jep sot edhe greqia dhe serbia,pra si çdo here po deshmohet se sali berisha dhe PD jane ne sherbim te tyre,prandaj shqiptaret duhet ta urrejne kete pjelle te poshter,pra siq thot populli; “qeni i keq ta sjelle ujkun ne torishte”.

 13. vjola says:

  O tradhetare , o vrases , o hajdut e bir hajduti me gjith vajze hajduten . Dale ngadale po vjen vetingu plaku mere , ike e vate .Do te benit mire ta dorezoni mallin e grabitur ( VETE E JO ……)

 14. k says:

  E SHIKONI KU MUND TË ARRIJË NJË MALOK PËR INTERESAT E TIJ ?

 15. kuq e zi says:

  kushtet??????????????
  po do kete kushte kryesori dhe i vetmi eshte vetingu qe pd dhe te zgjedhurit e tij ne kushtetuese po mundohen te bllokojne…
  merkel don nje vazhdimsi reformash dhe ky nuk eshte projekt vetem per shqiperine por eshte ballkanik dhe te zgjedhurit per kete reforme ballkanike jane rama,vucic, jashte kesaj reforme shihet qarte eshte berisha,gruevski ky i fundit eshte izoluar njelloj si berisha kur ishte ne detyre
  me pak fjale be don nje mandat te dyte per qeverine rama qe te vjele frytet e reformes ashtu si veproi ne serbi per qeverine vucic

 16. TRAPI says:

  SALIU KA TE DREJTE…DUHET TE SHKOJME NE AFRIKE,,,POPULL MUTI QE SI FUDIM NJE PLUMB KOKES…KETIJ HAJDUTI,KRIMINELI KETIJ PLEHU MEGJITHE FAMILJE

 17. Aleko says:

  Ky eshte njeriu me I perbindshem qe kerkon me cdo kusht shkaterrimin e shqiperise dhe mbare kombit shqipetare.Shqipetaret te dalin te demostrojne kunder ketij armiku potencial nese duan ti hapin rruge te arthmes se vendit qe ka 25 vite qe mbahet peng nga ky moster qe me shume se njehere ka qene pengesa kryesore qe shqiperia te avanconte shume me shpejte ne rrugetimin per tu antaresuar ne BE…

 18. Al says:

  Edhe kete e the? Ti mund te jesh shume gjera po vetem Shqiptar nuk je!!!

  Nje njeri qe flet kundra popullit te tij, kundra interesave te kombit nuk do kenaqesha edhe po te ta vinin koken te bordura e trotuarit e ti hipnin me makine siper!
  E kuptoj serbin e grekun sepse nuk na duan e nuk i duam po te dale publikisht nga goja e nje ish-drejtuesi te Shqipetareve??? NUk e di si nuk te kane varur per gjuhe ne mes te sheshit akoma!!!

 19. Ali pazari says:

  O Sali te lutem me thuaj ,cfare lloj kanabisi perdor ti,sidomos diten e enjte kur ka seance parlamentare? vetem di nje gje se kur te mbaron efekti i dozes se pare iken per te marre te dyten dhe i fut nje dore shurre deri ne seancen e dyte.

 20. © KENDVESHTRIM TJETER © says:

  Kushti do jete arestimi i Berishes !

 21. Kopani says:

  Ky funderine ky gjiriz eshte jashqitja e kombit , ky Perbindeshi i Piramidave , Vrasjeve , Shkaterimit duhej djegur i gjalle prej shume kohesh me pare , ky Satrap , Anti shqiptar nuk duhet as varr te kete ne kete token shqiptare , ky maskara kerkon e lut dite te keqia per shqiptaret e Shqiperine . Ky me te drejte eshte quajtur Qofte largu pjelle e djallit , Ju shofte nami e farao Zot .

 22. petraq says:

  kane faj gazetaret qe marin mendimin e nje te pa pergjegjeshmi.me keq prokuroria qe e le te lire.ky i ka sjelle probleme te medha te renda ne dem te shqiperise.falja e detit.firmat piramidale/marveshja perr varret e te vrareve grek ne shqiperi nga italianet ne luften e dyte boterore.tecet .mbi val bone 21 jenari qe ka pergjegjesi direkte dhetani del. kunder qeverise se nuk ka plotesuar kushtet ber negociat.por nuk do ti shkoje ka ngordhur

 23. Shqiptari says:

  Po mor,sali mor plere e pa riciklueshme,o Mortja e ketij vendi,e mallkuar ajo dite qe ti erdhe ne jete,saqe dhe vet e ke mohuar o i mallkuar. Shiko se ku arrin marrezia jote o kryekriminel,o njeriu me i poshter qe ka njohur Historia e Shqiperise.

 24. Emigrant i Thinjur says:

  Kush je ti more qe je reshtuar qe ne lindje ne anen e gabuar si me greket dhe serbet per te penguar integrimin e shqiptareve???. Si guxon more qe deri ketu ne kete pike qe ben thirje per pengim te procesit natyral te shqiptareve.??? E ke shkelur disa here vijen e kuqe te integritetit te shqiptareve dhe prap ke fytyre dhe ben thirje te till. Kush je dhe cfare e kujton vehten more. Populli ka nje shprehje per kete rast se kur i vine ngordhja qenit vete e permjer ne vendin e shenjt.

 25. Fredi says:

  Saliu sa te kete Maloket qe e ndjekin nga mbrapa do bej si pune e qenit qe LEH por nuk te HA se eshte plakur.

 26. niki says:

  N.q.s do te kete ,protesta nga bashibozuket e PD-se, duhet te çohemi si kunderbalançim qe ti leme te kuptuar horrave ,qe shumica e popullit nuk eshte hale, por kerkon drejtesi ,per ti treguar vendin maskarenjeve si Berisha,Basha ,me shoke.

 27. Flamur says:

  Kanabisi do jet kusht!
  Nëse vazhdon të kultivohet kanabisi në vend sikur të ishte grurë,
  Ta harrojmë antarsimin në BE
  megjithëse une nuk e lexova askund se Sali Berisha ka bërë thirrje që të mos hapen negociatat për antarsim!

 28. SALEH VICIDOLIC says:

  ESAT PASHE TOPTANI DHE SLLOBODAN MILLOSHEVICI JANE ME PATRIOT SE SALI KADAF KARAXHICI !

  Spiun i UDB- es gjakatare serbe qysh ne vitin e fundit te shkolle se mesme mjekesore……
  Akoma nuk keni pare e degjuar asgje !

 29. Tema says:

  Në 2O18-ën jemi në BE., me apo pa Berishën. Kanabisi ka bër popullsin më të zhvilluar. Demokracia përmban dhe ide të tilla

 30. Kur dhe ku ka ndodhur ndonjihere qe nji parti opozitare ti beje thirrjre nji aleance shtetesh per te mos ndihmuar…Popullin qe perfaqeson !????????
  Konkluzionet e tjera i nxirrni vete !

 31. Sali malok, djall, bythrisha says:

  Ju lutem shume o mediat e shqiperise. Mos e merni ne studio te japi intervista kete DJALL.
  Indirekt po i ben gropen vetes dhe partise tende o mutacion idiot. Do me behej shume qefi sikur te semureshit familjarisht me kancer. Qe te vuani sa me shume.

 32. DRINI says:

  Xha Sali Europa,as te ka pyetur dhe as te pyet ndonjihere ty o kerrme,por jam I mendimit qe ti vere kusht SHqiperise para se ta pranoje ne familjen e saj,qe te te futi ty qen dhe kelyshet e tu ne burg te perjetshem,te mos ja u shofim surratin ju fare e poshter,se jinni bere si puna e Nastradinit I cili vajti deri te qafa e thanes dhe nuk u ul me poshte ,ashtu do te ndodhe edhe ty o qen I zgjebosur,duro edhe pak se dardha e ka bishtin mbrapa.

 33. tata says:

  u sullen te gjithe lakejte e sigurimit dhe komunistet duke share berishen po ju pyes ju e meritojme apo jo une them se jp parlamenti eshte I mbushur me kriminele droga ka kaketo zagare qe lehin pur majat plehrat po na mbysin varferia eshte ekstreme si dote shkojme ne Europe me gjitha keto skandale keto zagare qe lehin jane vetem hora dhe jo shqiptare ne Europe shkohet me dinjitet

 34. tata says:

  ku eshte komenti I’m nuk po e shoh ketu ju shkruani te gjitha te drejtat jane te rezervuara

 35. Briklona says:

  U cmende o qen, u cmende!
  Duket qarte cilet jane armiqte e Shqiperise.
  O popull, e degjoni kriminelin, anti shqiptarin cfare thote?
  Zhduku more fare e ndyre, me te pjelle e me te mbjelle se ti je ogurziu i Shqiperise!

 36. americani2016 says:

  Jeni i cmendur ose nje serb i ndyre.

 37. O sali o legen po kush te qi ty o malok,,,,,,,,,?

 38. Shqiptari Digital says:

  O sali o plak matuf, o legen po kush te qi ty o i degjeneruar , go fuck your self,,,,,,,,,,,,

 39. Kastrioti-london says:

  Nga komentet qe po lexoj me vjen mire qe me ne fund populli po ndergjegjesohet dhe nuk po harron se nga cili gjakpires jemi udhehequr,grabitur,poshteruar,vrare e sakatosur.ky bastard nese do i perkishte nje shteti tjeter do ti kish mbire bari.

 40. alphade says:

  Kushti i vetem qe do te vene SHBA-ja dhe BE-ja ,zoti Sali Millosh Fasllici
  do te jete jo vetem arrestimi yt dhe konfiskimi i gjithe pasurise tende te
  grabitur .
  Dhe jo vetem kaq : por ne hetim do te perfshihen edhe familja e ketij
  kryekrimineli: abuzimet e pafund qe kane bere vajza dhe djali i tij ndaj
  skandaleve te te cilit eshte perfshire edhe kinomatografia e Holliwudit .
  E gjithe banda mafioze e monstres se Vicidokit duhet te perbalket me
  drejtesine dhe vetem kur te jene plotesuar keto kushte atehere BE – ja
  do te hape driten jeshile per te hapur negociatat me Shqiperine per
  anetaresimin e saj ne BE !!!
  Sali keto jane kushtet per te cilat flet BE-ja dhe jo ato per te cilat llomotit
  Ti dhe banda jote kriminale …….!

 41. Sali plera, says:

  Ky eshte armiku me i madh i Shqiperise. Si i tille duhet trajtuar. Dikush nje mjek, dikur shok i tij me thoshte, ky eshte skifter, shpendi me grabitqar, nje hiene, kafsha me ndyre, kjo per te vetmen arsye sepse nga qe nuk di te ndertoj, kerkon temarre pushtetin me dhune e rremuje, qe te justifikoj ate qe nuk te bej. Poshte ky moster dhe larg emri sali lugati

  1. Shqiptari says:

   Ky person duhet te futet ne burg patjeter .Ky shpedhare bashke me familjen duhet te jape dhogari dhe te trajtohen per tradhti kunder atdheut .Ky plere se ase emrin nuk dua tja ze ne goje bashke me lulet e tij duhet ti kthenje te gjithe leket qe kane vjedhur dhe te kalben atje ku kane vendin…

 42. Lennard says:

  Jo vetem ARRESTIMI i te gjithe OBORRIT por dhe konfiskimi i te gjitha pasurive te grumbulluar duke vjedhur,plackitur ,shperdoruar .Do ta pesoj si Baron DANGLARI nga Konti i Monte -Kristos.
  Po si nuk po del nje BURRE ti thote NDAL ketij ZAGARI!!!

 43. Gazeta 24/1 says:

  Kur shikon këtë njeri te shperfytyruar manipuluesi shqipfoles, qe pergjerohet per ”sovranitetin” (renegati qe shiti detin e shqiptareve te greku!), qe pergjerohet per ”Kushtetuten” (antishqiptari qe e ka anatemuar dhe nuk e votoi kurre!), qe se zi gjumi per shqiptaret qe rezikohen nga kanabisi(ai qe e krijoi dhe e ngriti ne kult Lazaratin) si dhe te pergjerohet per ”te drejtat e njeriut” (qëni i luftes qe vrau ne Gerdec dhe para kryeministrise), habitesh se si “standardet” e hipokrizizë te kesaj ”mostre” nuk paskan kufi…….. . Edhe ”diktatori me i eger i Europes” duket amator ne kete ”art te piset”, krahasuar me kete ”manjak paranojak dhe delenxhi”, i cili eshte edhe ”shqiptari(?)”-MË ANTISHQIPTAR I TË GJITHA KOHËRAVE.

  1. Lidhja e emrit tend-saliberisha me emrin e shqiperise eshte tragjike. Ne te gjithe historine e Shqiperise, te pakten te ketyre 100 viteve te fundit, me ato qe i ke bere ti je ”antishqiptari me i madh”. I ke harruar faktet dhe ngjarjet:

  – A nuk ishte ti Mareshall qe per interesat e familjes, lejove demontimin e armeve ne gerdec, ku u vrane 26 vete duke perfshire gra e femije dhe qe pengove hetimin dhe gjykimin e ngjarjes? Dhe sot krenohesh si gjeli maje plehut se fute Shqiperine ne NATO(menjehere pas Gerdecit). Sa cinik dukesh!
  – A nuk ishte ti Mareshall qe per te ruajtur postin, lejove po me sakte urdherove, vrasjen e kater njerezve me duar ne xhepa perballe kryeministrise dhe qe pengove hetimin dhe gjykimin e ngjarjes?
  A nuk ishte goja jote e ndyre qe e cilesoi Prokuroren e Pergjithshme-Lavire Bulevardi. Sa i pacipe dukesh!
  – A nuk ishte ti Mareshall qe per te ruajtur pushtetin kerkove ndihmen e greqise per te fituar perkrahjen e tyre per zgjedhjet, qe urdherove nenshkrimin e marreveshjes per shitjen e detit greqise? Sa i ndyre qe dukesh?

  2. Lidhja e emrit tend-saliberisha me emrin e diktatorit Hoxha eshte komike. Te ishte per ty Mareshall, marksist-leninist i bindur, sherbetor dhe sanitar i denje i udheheqjes se PPSH Shqiperia socialiste do te ishte e pavdekshme. I ke harruar faktet dhe ngjarjet:

  – A nuk ishte ti Mareshall qe militove per 25 vjet si anetar i denje i PPSH dhe sekretar partie ne spitalin civil? Sa vete denoncove dhe persekutove?
  – A nuk ishte ti Mareshall (dhe Sllobodanka) qe hyje e dilje si i shtepise ne familjen e diktatorit dhe dilje ne fotografi me familjen e diktatorit?
  – A nuk ishte ti Mareshall qe e denove gruan e diktatorit per shperdorime te kafese?!
  (Sa qesharak dhe i pacipe tregohesh ti, me thesin tend te mbushur me krime dhe korupsion ne shpine) dhe larot qe te vijne pas, kur goja jote nga me te ndyrat e parlamentit, akuzon per mungese etikete ne foltoren e parlamentit!)

  3. Lidhja e emrit tend-saliberisha me emrin kosove, ka qene nje nga ngjarjet me te erreta ne gjithe historine e Kosoves. Kete nyje gordiane e zgjidhi vetem Amerika dhe Klintoni. Te ishte per ty Mareshall, Kosova edhe per kete mijevjeçar do te ishte nen Serbine e Millosheviçit. I ke harruar faktet dhe ngjarjet:
  – A nuk ishte ti Mareshall qe e etiketove UÇk-ne nje organizate terroriste?
  – A nuk ishte ti Mareshall qe burgose(eleminove) lufetaret e UÇk-se deri edhe Komandantin Thaçi?
  – A nuk ishte ti Mareshall qe theve embargon nderkombetare dhe furnizoi makinen serbe te luftes se Milosheviçit kundra UÇK-se me nafte, sikurse e ke pranuar vete, mbas denancimit nga Mali i ZI?
  – A nuk ishte ti Mareshall, qe luftove deri ne fund qe Kosova te mos e nenshkruante Marreveshjen e Rambuje-se?
  – A nuk ishte ti Mareshall qe burgose dhe zhduke Remzi Hoxhen, mbasi ishte deshmitar i pazareve tua te ulta kundra Kosoves dhe kunder Shqiperise?

  Kaq mjafton per te kuptuar se si i ke sherbyer kasapit Millosheviçit dhe si vazhdon ti sherbesh Serbise edhe sot.

  O SaliQëni, mos e befsh piken e ajrit, ti qe je bere gangrena e ketij vendi.
  O katran me boje, u plake por nuk u lodhe duke i bere gjemen shqiptareve. Zoti, qe ti i pafe e permend kur uron “Zoti e bekofte Shqiperine”, me ate goje te ndyre qe shan edhe ne parlament me fjalet me te ndyra, qe nuk i perdor as nje rrugaç, do te ta beje gjyqin. Zoti vonon, por nuk harron. Ne zjarrin e ferit do te perfundosh, si vrases, si mashtrues, si i pabese dhe i pafe.
  Sali Vuk Karaxhixh(alias Sali Ram Berisha) ka lindur ne korrik 1944 dhe jo ne tetor 1944. Pse nuk del ne fotografi me femijet, Xeni-Gita, por me mbesat? Ti doktori i Bllokut, qe per te shuar kureshtjen per anatomine qe ne moshe adoleshente, pergjoje fshehurazi grate e fisit kur laheshin. Ti plak matuf, qe te kane vene nofken “Qëni qe te ha tinëz”, si qën do te ngordhesh.

 44. Shqupi says:

  Sali je nje zombi i vertete!

 45. pro says:

  ..sa negativ qe eshte..

 46. FREDI says:

  VETEM SHQIPTAR NUK JE

 47. e says:

  ndonje dite do thote mos i hapni negociatat se esht kaps

 48. Deda says:

  Nuk mundet te kete njeri me antikombtar,njeri qe nuk ja don te miren shqiperise-se sa Sali Berisha.Ai do kenaqet sikur te mos hapeshin negociatat Shqiperi-BE.Ky njeri qe nuk pushon dite as nate duke vjelle vrere kunder vendit tij,nuk di se si mundet te kete nje emer pervec Antikombetar.I ka ardhur koha qe,nese nuk pushon,ta bejme te pushoje…

 49. Ledio says:

  Vellezer : ai thjesht po lexon udhezimet e Beogradit edhe Athines. Te njejten gje ka bere per 25 vjet. Nuk ka ngjarje apo hap mbrapa ne Republiken e Shqiperise qe te mos te kete vulen e Sali Berishes. KIshte mundesi te bente shtet te lire edhe demokratik ne 1991 edhe i vuri zjarrin cdo gjeje. Shkateroj edhe ate pak ekonomi qe kishim, shkateroj plotesisht ushtrine, shkateroj sistemin arsimor edhe ate shendetesor, shiti interesat kombetare etj. Ky eshte kanceri i kombit shqiptar, por jo i vetmi…

 50. e dua shqiperine says:

  mbytu para se te mbysin o armik

 51. maliq says:

  nuk ke faj o pleher po e beni shqiperin vendin me te varfer ne bot po mundoheni ta percani ta shpebeni ku eshte interesi juaj ketu sa do qe tu paguajn nuk shitet flamuri boll e shite nuk u ngopet do te zen gjynahet e nje populli te ter po te ze tyja mir do jet por do te ne niper e mbesa dhe do ti shikosh me syt e tu si do vuajn e ateher do ta kuptosh sadopak dhimbjen qe ne populli i thjesht e perjetojm cdo dit per shkakun e p[olitikaneve qe zgjedhim cdo 4 vjet ku njerin e mburrim e tjeterin e shajm te gjith nje surrat kini fundurina qelbesira

 52. pro says:

  ..dje duke te pare e degjuar ne parlament,kam menduar se; PDja do te rrenohet me deshiren tende…si firma shqiponja,piramidat etj…ajo e ka mbaruar funksionin e vet..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *