VIDEO/ Viti 2000: Kur Edi Rama fliste për Zotin, seksin dhe…Nikoll Lesin

ramaNikoll Lesi hap arkivat dhe nxjerr këtë video me një deklaratë pikante të kryeministrit Edi Rama.

Para  Aleksandër Çipës, Anila Joles dhe Teodor Kekos  në 10 vjetorin e gazetës “Koha Jonë” , Rama ka lëshuar këtë batutë duke i shkrirë gazit të gjithë.

Neswsbomb ka publikuar videon ku Rama fliste për tri gjëra.

“Dhe do të doja ta mbyllja këtë fjalë duke uruar edhe njëherë botuesin Nikollë Lesi.  Dhe për ta mbyllur, meqë jemi në një ditë feste për ju dhe për ne që si të thuash kemi dhënë kontribut në pasurinë e kësaj gazete me një thënie që besoj se shpjegon edhe faktin që pavarësisht se ka qenë e vendosur përballë sfidash të vështira, Koha Jonë vazhdon të mbetet një nga gazetat më prestigjioze të vendit…një thënie që duhet ti thuhet botuesit Nikollë Lesi: Tre gjëra nuk i shpjegon dot mendja njerëzore: Zotin, Seksin dhe Nikollë Lesin…”.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ Viti 2000: Kur Edi Rama fliste për Zotin, seksin dhe…Nikoll Lesin”

 1. pro says:

  ..Rama fiton,sepse ju jeni te humbur edhe kur mundoheni per te kunderten… ai eshte njeri mbi gjithshka…punoni mire ju ..,qe Rama te jete i padukshem…

  1. Kujtim says:

   Rama eshte i zgjuar i pershtatet cdo kohe

  2. Kujtim says:

   Rama eshte i zgjuar i pershtatet cdo kohe. Basha di te shaje te cpif per shqiperin vetem vjell vrer cdo dit kaq di,per ta peguar integrimin,Likja e llustron mbush xhepat dhe shkon nga fryn era.

 2. Plaku Xhuxhumaku says:

  Une e dija se ky ishte trashur pasi u be kryeminister, po ky paska qene koqe qysh ne vitin 2000.

 3. Toni says:

  o corape kuq i SHQUP-it hajvan me kartele tek 5-sa,,famekeqi gazidede+shiku i tij ja zhduken kartelen e cmendurise tek 5-sa sali ram berishes,po ti ke gomarin e hasit spiunin e UDB flamur noken mesi qen plerash leh,juve skini faj se kini zbrit nga shpella+mali me frena dore si puna e dhise .

Comments are closed.