Armina flet për dashurinë ndaj vjehrrit dhe vjehrrës: Do t’ia laja këmbët Sali Berishës

Armina Mevlani ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin “Xing me Ermalin”.

Ajo ka folur për disa tema, dhe natyrisht edhe për vjehrrin dhe vjehrrën.

Pyetjes “Kë do më shumë?”, të Mamaqit, Armina iu përgjigj se i do të dy njëlloj.

Armina tha gjithashtu se nëse do të ishte e nevojshme do t’ia lante këmbët vjehrrit të saj, Sali Berisha.

Ermali: Kë do më shumë Lirinë apo Doktorin?

Armina: I dua të dy.

Ermali: A do tja laje këmbët vjehrrit, sipas traditës së Tropojës?

Armina: Do ta bëja si për babain tim, por në rast nevoje,  jo për traditë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/armina-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/armina-15.jpg","attachment_id":"572106"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/armina-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/armina.jpg","attachment_id":"573597"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/armina-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/armina-14.jpg","attachment_id":"506206"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/armina-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/armina-6.jpg","attachment_id":"506198"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/armina-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/armina-2-1.jpg","attachment_id":"506194"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/armina-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/armina-2.jpg","attachment_id":"506191"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/02\/armina-2-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/02\/armina-2.jpeg","attachment_id":"443839"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/02\/armina-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/02\/armina.jpg","attachment_id":"448122"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/02\/armina-246x300-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/02\/armina-246x300.png","attachment_id":"453373"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2015\/08\/armina-kali-e1445260360679-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2015\/08\/armina-kali-e1445260360679.jpg","attachment_id":"395663"}]

23 komente në “Armina flet për dashurinë ndaj vjehrrit dhe vjehrrës: Do t’ia laja këmbët Sali Berishës”

 1. Sali pithropi says:

  Po mua do ma lashe kemben e mesit ? Mir qe ben qef me leket e shqipetareve, por del dhe na çan trapin. BUÇE PLERE.

 2. Epo kjo pune... says:

  o Tema pse e degradon veten dhe mbahesh me lajme te vjellash…. jeni ju pa jane ata….. boll me keto lajme llazore

 3. Auerli says:

  Shume mire Karmina, na tregove dashurine per vjeriin kriminelo-hajdut dhe bashkshortin , autor i masakres se gerdecit, vec dicka harove te shtoje, dashurine per parane e gjakut te te vrareve te perfituara nga i “dashuri” sypeshkaqen. Si te rri ky epitet i te “dashurit”

 4. Albania says:

  Tema me gazetare amatore, i kushtojne vemendje lloj-lloj plehre….

 5. Shpetim says:

  O Mero me vjen keq qe lejon te tilla gjera. Bojkotojini keto njerez sorrugato, te cilet ju i quani “Vip”. Keto jane llumi i shoqerise qe kane vjedh dhe shkaterruar shqiperine.

 6. Briklona says:

  Ik, shporru moj e pacipe!
  U fute ne folene e gjarperinjve vetem per para, por mos harro ti dhe kriminelet, pjese e te cileve futesh edhe ti se kockat dhe gjaku i femijeve te Gerdecit do ju ngecin nje dote ne fyt.
  E pagoshi atje ku zemra ju dhemb me shume!
  To per para do u laje jo kembet por edhe by…. krimineleve te asaj familjeje.

  I dashur Mero!
  Te lutemi shume, po shume ama, mos na i nxir me keta surreter se menjehere na vjen ndermend 21 janari dhe femijet e Gerdecit me gjakun dhe kockat e te cileve sypeshkaqeni bredh tyryfycken neper plazhet e botes pa breke dhe zemerimi yne arrin kulmin.
  Populli, keta gjakpires, do t’i pjeke ne hell te gjalle!

 7. Karmina says:

  Ohohohoho, po ti kur po pin dhallen e Sypeshkaqenit mengjes per mengjes, nuk po lanke kembet e bajlozit te detit nje here e ne selamet. Pse me cfare ke arritur aty ku je ti, me diplomen per filozofi apo me leket e revistave qe s’ti lexonte njeri? Ik shit cizme e breke te butiku i sponsorit ik, varfanjake e katapultuar.

  1. moni says:

   E modhe….dhalla 🙂

 8. arbereshi says:

  NEVERIA, nuk i dihet caku i fundit neverise se ketyre monstrave te ardhur nga hici pa as nje lloj kultivimi te pakten si qenie njerezore, por mendojne si kafshe per gjera te natyres kafsherore. Kompleks dhe inferioritet gjithandej. NEVERIIIIIIIIII

 9. Moni says:

  Ah, sa gjynaf. Martohet me nje burre me dy femije?
  Dhe vjen nje dite. Se vitet ikin aq shpejt, sa tani kjo cupe nuk e kupton. Le te pyese te emen.
  Dhe vjen nje dite dhe behesh pishman. Por pastaj mendte nuk t’i hane as qente.
  -Po e ke burrin ne hasmeri moj vajze. Nese nuk arrijne ta vrasin ate, do te vrasin djalin tend se keshtu jane Lekdukagjisit shqiptare. Jetojne ne shek e dhjete.

 10. alphade says:

  ” Of course”, zonja Mevlani mund t’i lashe Saliut jo vetem kembet por
  edhe by……n , per sa kohe Ti flene mbi milionat, por kur t’i ikin milio-
  nat ” baces” Sali ,po ashtu edhe ” Sypeshkaqenit” atehere ku do te shkosh”
  Pfttu …….race e ndyre , ju befashin gjeneraten …!!!

  1. Qoftelargu says:

   Atehere do jete bere plake e dhjamosur duke shitur te Gabi leckat qe i ka blere sykinezi i Qoftelargut kembepalare.

 11. Q.S says:

  Po ti edhe K…n ja lan atij plehres. Ose me mire te themi qe ja lan cdokujt qe ta mbush me leke. Mendo pak sa nena kane qare qe ai plehra Ka bere ato leke qe ti ban qef

 12. Harillaqi says:

  Ke harruar t’i lash bythen Saliut.

 13. adriatiku says:

  Kam dhe nje pjetje: Kur president Nishani do dekoroje Lirine dhe pastaj kur e ka radhen S’jamarber dhe Argita. Po dekorimin e Zen Sypeshkaqenit, nipit te Karaxhiçit, kur do ta dekorosh president per Gerdecin? Nuk e di ne e ka ne plan dhe Arben Mevlanin per lajme te mira, se ai rri si xhefaqar. Deri tani president Nishani ka dekoruar Saliun dhe krushken. Kaq kisha une se po vijne festat!

  1. Doktor MORTJA dhe 40 hajdutet says:

   Perpara Lirijes, Presidenti Nishani do dekoroje Vuk Karaxhic!
   Ka arrit qe te mbarse nje dhi ne Vucidol!

 14. Thelat e Gopit says:

  Yyyyy rezile femer, edhe vjehrrin kushedi mos dashka ta seduktonka! Kujdes moj mos ja gudulisesh kembet xha Salos se po eksitohet e po ta derdh kremin me kromozome sypeshkaqene neper duar!

 15. Laje Goce says:

  Po ndonje tjeter pak me lart a do t’ja laje se ka kohe qe i kane zene ndryshk.Hajde Armina shko edhe pak me lart se kembet me te laret.Nuk eshte larg kjo dite ke per ta pa.

 16. Kcari says:

  Sì vjeherr e meriton ti ja lash kembet

  1. Haha says:

   Pse si mendon ti se nuk e ka qi Sala ket thu? Offf…

 17. QYTETAR says:

  TEMA NUK DUHET TE ULET NE KETE NIVEL .

 18. Emigranti says:

  Populli thote; Po ndenje me qorin gedhiesh, caker, ose me thuaje me ke ri , tete them se kushe je. Duke vepruare keshtu, edhe Armina u be si ajo familje e uryer. Sy peshkaqeni, vertet nene hijen e te jatit, u be miljonere dhe tani ka vite qe spunone dhe prishe parate qe fitoi nga saliu, duke u mare me pislleqe , sa me trafikante qe u merte milliona dhe i mbronte te vazhdonin rrugen e trafikimit te droges dhe femrave. Oreksi ju shtua dhe hyri ne marveshje me trafikantin Mediu, ishe minister i mbrojtjes, bekuan fabriken e vdekjes Gerdecin, se atje snumuroheshin dollaret , pore peshoshin . Keta kriminele, te nxiture nga etja per te mare miliona nga trafikimi i municjoneve, qe ishin pasuri kombetare, hariten qe te vrasine 26 persona, te gjymtojne 300, te shkaterojne nje fshate te tere dhe tani sikure ska ndodhure asgje. Nje dite biukure , kure shkerdheni i tregoi milionat, sa ka dhe ku i ka depozituare, Armina spyeti per loqet e fishkura te shkerdhenit, qe ja kishe mjele nje tjeter, pore ju prishe mendja dhe e la shkedhenin. ta…..Tani, qe bredhe neper MALDIVE, DUBAI, MILANO, PARISE e gjetke, angazhohet para publikute se dotija laje kembet saliut. Mereni me mende , se sa poshte ka rene kjo femer

 19. Nuk ka rendesi emri. says:

  zgerdhiu moj bushter, po sypeshkaqeni nuk ka per te gezuar jete se ka vrare jo vetem ne Gerdec se eshte i biri i KRYEKRIMINELIT dhe KRYEHORRIT , dhe shte edhe BIR KURVE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *