Ben Blushi njofton partinë e re, ja emri që ka zgjedhur

listaDeputeti Ben Blushi njofton se në 1 nëntor do të bëjë nisjen zyrtare të projektit të tij të ri politik.

Ajo quhet “Lista e Barabartë”.

“Projekti ynë fillon në 1 nëntor. Ora 18:00 në Akademia e Arteve Tiranë. Të gjithë njerëzit e lirë janë të ftuar”, shkruan Blushi.

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “Ben Blushi njofton partinë e re, ja emri që ka zgjedhur”

 1. sala says:

  BLUSH..me mbaj nje karrige se erdha

  1. gani says:

   .por duhet specifikuar z.sala per karrigen : per meshkuj apo per femra, se partia e blushit “Lista e Barabarte” osh me dy koka ne udheheqje : osh Beni dhe Mimoza , qe te dy njoni apo njona me e varfer se tjetri apo tjetra , pra duhet te rezervosh edhe nje karrige per femrat , e deri ne qershor 2017 siguro e jarabi te jene rezervuar 50-60 karrige burrash e femrash

 2. kombi says:

  Bravooooooo ! Kurajoz ,me ide te reja ekonomike .
  Sot shtetet e Europes nuk merren me politike ,mor me EKONOMI .

 3. gjeramadhi says:

  ben, berish, bajge ,blush,byth

  1. Dielli mbi Korab says:

   Partia e te PJERDHURVE;
   Kshtu do ishte ma e pershtatshme me e qujtun.
   Ben Bloza e humbi shancin qe kishte prej kohesh,tash asht shum vone.

 4. Zana says:

  Qysh në emër duket se Blushi, shumë-shumë mund të kërrejë ndonjë libër, por për parti ëhë, s’ka haber i shkreti, po se si ia dha mendja, një Zot e di. Si nuk dinë të hiqen mënjanë këta poli-ti-kuajt tanë. Edhe Mustafaj, që u duk ca më modern para do kohe, nuk rezistoi dot pa u kthyer te çorba, të lëpijë sahanin PD ende të palarë.

 5. tfgs1 says:

  Blush,nuk arrin te kuptosh nje gje:Ne nje shtet arabesh[90% muslims] nuk mund te pretendohet per LISTE apo BARAZI,aty mund te kete thjesht nje QITAP SULLTANI,ku pashallaret/kriminelet sunite grabisin,vrasin apo shkerdhejne cilin do qe u del kunder apo u kerkon te drejta njerzore.
  Shiko Turqine e te kuptosh se cfare DEMOKRACIE apo LISTE BARAZIE zbaton Erdogani…………!!!!
  Nese ti,apo cilido politikan kristian beson se Shqiperia nuk i ngjan Turqise[kur ne trupin e saj ka 90% turq] athere jeni te INJORANTE!

 6. jani says:

  Ruaj dy vende per denion mejdanin dhe burrin e tij. Nje karrige per rexhepin, mos harro elmaz sherifin qe bredh sa andej ketej, mos harro ate qe merret me dhi , marko bello nuk te priti por vajti me Duken, pastaj po ngele keq te sjell dhe nanoja ndonje nese i ka ngelur. Mbaje fort ate gruan qe duke sikur fle se ajo megjithse me ata syte gjysem te mbyllur brenda fsheh ide , alternativa por dhe optimizem te nevojshme keto per te ardhur ne pushtet.

 7. jani says:

  Ky i krishteri qenka rende fare. Amin per mendjen.

 8. Leon says:

  Mirmengjes o kendez ! Shyqyr te te doli gjumi 20 vjecar tani nuk ke cfar ti ofrosh ketj populli

 9. antonijo prej tivoljo says:

  e parti me shqiptar do beni ju?
  “aqsa behet ndershmeri me k^rë,
  po aq behet parti me shqiptarë!”
  -jan kto vargjet e njohura te Rasputin Cazanoves,ktij p!dhari te shquar te rangut botnor,qe ka fitu edhe cmimin nobel ne fushen e pallimit.
  “shqiptari dhe k^ri kan nje te perbashket: ngrefen dhe mastrubohen” – tha fillozofi me I fundit I revistes Gogle qe merret me studimet bashkohore.
  “nese don te thyesh nje k^r,jepi p!dh,nese don me thy nje shqiprtar,futi hu n sum”-thot historjani serbomalazez nga greqij a e lasht pran maqedonis antike ,Qishqipos Qiarvanos Qipellazgos

 10. Gora says:

  O Blush merr ndonje skrapalli ne parti merr dhe greke nga janulla dhe behesh parti bombe fare.

 11. Ermal Gjoni says:

  Te bara barte !!!!! me kete term une e kuptoj qe duhen 2 000 000 parti ku seicili shqipetare te jete kryetar i partise se tij.
  Prandja Shqiperia eshte katandisur ne kete gjendje sote. Vetem diktatura e sjell ne gjendjen qe e la Enveri ate popull.
  emigranti USAe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *