Braçe: Pisi i kombit sulmon “Partizanin”, Nderin e Kombit. E ke gabim Sali…

braceErjon Braçe deputeti socialist, një tifoz i thekur i ekipit të Partizanit, dhe kur ka rënë në ligën amatore, nuk ia fal Berishës sulmin ndaj këtij ekipi.

Ai e cilëson si “pis të kombit”, për sulmet që i bën ekipit që është nderi I kombit, dhe për këtë ai nënvizon se shqiptarët nuk ia harrojnë.

Po citojmë postimin e plotë të tij në rrjetet sociale:

Nuk mund te mos shpifte edhe per Partizanin!!

Nuk ka dite pushimi per te!!

I ka marre gjithçka Partizanit per shtepine e tij dhe nuk ndalet, nuk ka as turp e nder!!

Kujton se ne harrojme!!

E ke gabim Sali, asgje nuk harrohet, gjithnje ndeshkohet!!

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Braçe: Pisi i kombit sulmon “Partizanin”, Nderin e Kombit. E ke gabim Sali…”

 1. ela says:

  kur? kUR? KUR? KUR? nje maskara dhe ju te gjithe te pa zote ti tregoni vendin jemi te lodhur.vetem vdekja dhe maerja e gjithe pasurise ka shpetim per shqi[paret

 2. Qifi says:

  Foli xhuxhi komunisto sunito rilindas i shartuar me demin e rraces se poshter.

 3. Zeri i Popullit Brace says:

  A e dini pse eshte tifoz me Partizanin ky Erjon Brace?
  Kush mund te behet tifoz me Partizanin vecse po te jesh nga Titana dhe babane Oficer Ushtrie.Se spiunat e policat ishin me Dinamon dhe Tironsit me 17 Nentorin, ose Tirana sot po qe se se kam gabim.

  Te gjithe e dine sikur ky eshte Beratas por a e kni pyetur Erjon Bracen vete nga e ka babane me origjine, dhe jo nga Berati o milet i trashe. Babai i Erjonit ishte Oficer, fshatar i transferuar ne Berat. Pyetini fshatarin Erjon Brace nga je dhe do ta mesoni qe nuk eshte nga Berati, se i nxorri bojen Beratit ky kelysh i komunizmit qe kritika ka vetem per Saliun sa per sy e faqe se pislliqet e medha i kane bo bashke.

  1. Lugati says:

   je fiks fare zeri popllit ske bo as edhe nji gabim bravoooo

 4. Lugati says:

  o erjon plera tirona ka i skuader o morracak te qifsha salen pse e perzi salen me nrejt nolt partizanin mer.plere nderi kombit per ca pse vidhte kampionatet me pushtet.mer bythqire kokrra komunistit. dy prtizana ka n bote origjinali beogradit dhe pjella ky i joti y laskar burr kurve

 5. mzati says:

  e duam patizanin oe oe.haaaaahaaaaaaaaa plenash pa.pike burrnije jeni skuader fallco pa pike historie tammom jetim

 6. "horri i bulevardit" says:

  une jam nje ich tifoz i ish 17 nentorit te lavdishem te 17 nentorit te tit dibres, sul memes ben Minges se ndjere, cim muces, lushk zengles, millan bacit, gut tafajt e shume te tjereve lojtare dhe ish trajnere te medhenj, por perballjet me partizanin e panajotit te madh, perlat mustes, safet berishes, Sefedin brahos te ppermbajtshem qe nen drejtimin trajnerit dinjitoz bejkush birce, mbushnin stadiumt ku biletat shiteshin ne treg te zi, per shkak te turmes se tifozeve, qe ishin te shumte.
  shoh me kenaqsi sot qe kane filluaar te rimbushen perseri dhe kjo faal ringitjes se partizanit.

 7. Ferdi says:

  Po ky morr i kuq politike me futbollin ben?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *