FOTOT/ Falë Zotit kemi ecur para! Veshjet e çuditshme të meshkujve në vitet ‘70

Këto foto tregojnë reklamat e viteve ’70 në mediat perëndimore.

Meshkuj me veshje të çuditshme dhe të ekzagjeruara.

Falë Zotit moda ka ecur para!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-397-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-397.jpg","attachment_id":573987},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-386-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-386.jpg","attachment_id":573988},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-383-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-383.jpg","attachment_id":573989},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-356-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-356.jpg","attachment_id":573990},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-328-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-328.jpg","attachment_id":573991},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-288-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-288.jpg","attachment_id":573992},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-261-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-261.jpg","attachment_id":573993},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-228-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-228.jpg","attachment_id":573994},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-200-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-200.jpg","attachment_id":573995},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-175-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-175.jpg","attachment_id":573996},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-134-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-134.jpg","attachment_id":573997},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d12-109-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d12-109.jpg","attachment_id":573998},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d13-85-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d13-85.jpg","attachment_id":573999},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d14-69-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d14-69.jpg","attachment_id":574000},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d15-62-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d15-62.jpg","attachment_id":574001}]

2 komente në “FOTOT/ Falë Zotit kemi ecur para! Veshjet e çuditshme të meshkujve në vitet ‘70”

  1. © KENDVESHTRIM TJETER © says:

    Ne Shqiperi mund te flitet vetem per futjen e pantallonave kauboj,te tjerat i prodhonte kombinati i tekstileve !

  2. S says:

    Ka ecur perpara ne meshkuj 20 vjeçar me mjekeren e nje 80 vjeçari dhe tatuazhe idioteske. mos te harrojme dhe syzet e trasha te nje invalidi. shume perpara ka ecur shija

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *