FOTOT+VIDEO/ Hillary Clinton “ndez” fansat me të pasmet e Jennifer Lopez

Hillary Clinton mbajti një miting mbrëmjen e djeshme ku kishte ftuar këngëtaren Jennifer Lopez.

Por më shumë se fjalët e Clinton, të pranishmëve u mbetën në mend të pasmet e Jennifer Lopez dhe kërcimi erotik që ajo bëri.

Lopez më pas ftoi të gjithë të voton Clinton.

A mund të refuzohet?!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ass-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/ass.jpg","attachment_id":"573972"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-396-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-396.jpg","attachment_id":"573973"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-385-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-385.jpg","attachment_id":"573974"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-382-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-382.jpg","attachment_id":"573975"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-355-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-355.jpg","attachment_id":"573976"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-327-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-327.jpg","attachment_id":"573977"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-133-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-133.jpg","attachment_id":"573983"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d12-108-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d12-108.jpg","attachment_id":"573984"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-174-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-174.jpg","attachment_id":"573982"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-199-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-199.jpg","attachment_id":"573981"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-227-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-227.jpg","attachment_id":"573980"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-260-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-260.jpg","attachment_id":"573979"}]

3 komente në “FOTOT+VIDEO/ Hillary Clinton “ndez” fansat me të pasmet e Jennifer Lopez”

 1. adi says:

  kategorite kryesore ku mbeshtet hilaria per presidencen jane:
  zezaket
  homot
  pedofilet
  mysylmanet
  hebrenjte
  te droguarit
  me sa duket nga fotot paska thirur ne ndihme dhe by…en.
  rnoft hilarija, rnoft by..a e xheniferit.

 2. Daku says:

  Po ta kishte nxere Hillari bythen dhe mund te fitonte,bytha e Lopez nuk mjafton,i ka dale doja me kohe.

 3. Yahoo says:

  Artistet si puna e JLo Jane trash, copa injorantesh qe jetojne ne bote e hollivudit dhe as nuk kuptojne cfare eshte ekonomia apo politika!!! Bythet I tund mire JLo, me siguri Billit Po I varen jarget nga eksitimi kur shef shoqen e gruas, JLo!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *