FOTOT/ Rama shëtitje në Tropojë, në vendlindjen e Sali Berishës

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Tropojë sëbashku me ministren e Zhvillimit Urban, Eglantina Gjermeni, dhe ministrat Beqaj e Nikolla.

Një vizitë që bëhet në kuadrin e diskutumit të “Rilindjes Urbane” në të gjithë Shqipërinë.

Ajo që vihet re është fakti se në këtë shëtitje të lirë në vendlindjen e ish-kryeministri Sali Berisha, kreu aktual i qeverisë shqiptare shkon pa shoqerimin e një turme forcash të ndërhyrjes së shpejtë, siç ka ndodhur më parë me paraardhësin e tij Berisha, ndonëse shkonte në vendin ku ka lindur.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/Rama-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/Rama.jpg","attachment_id":558236},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/Rama-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/Rama-2.jpg","attachment_id":558230},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-31-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-31.jpg","attachment_id":574208},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-1-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-1-6.jpg","attachment_id":574209},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a1-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a1-7.jpg","attachment_id":574361},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a2-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a2-7.jpg","attachment_id":574362},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a3-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a3-5.jpg","attachment_id":574363},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a4-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a4-3.jpg","attachment_id":574364}]

12 komente në “FOTOT/ Rama shëtitje në Tropojë, në vendlindjen e Sali Berishës”

 1. Edkari says:

  Jeleku antiplumb i rrika mbas trupit.

  1. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ ???????????????? says:


   Nga: Qyqari Dixhital
   Për: Dhiari DigjiSal

   Me kyt qi bani ky piktori Edvini
   Pa ra bylbyli e filloj lojën
   As pushkë, as tritol, po ksaj dite ja mrrini
   De fuck-to de jure ta muer Tropojënë!
   ????????????????

  2. sala says:

   atij babit tend nga Tropoja i doli kurrizi nga jeleku

 2. mirel says:

  Bej nje xhiro nga stadiumi ne Elbasan kryeminister. .me Duken perkrahu..

 3. Taras says:

  Saliu u hyri ne hak njerzve atje keshtu qe doemos do te shkonte shume pak dhe i shoqeruar me izetat dhe azemat e tropojes.Ky ka nderment te rregulloje trotuaret e qytetit pasi i beri skicat me pikture tani i do ne infrastrukture.Nese ka vajtuar atje te hapi vende pune ajo vleresohet,jo dola nje shetitje andej nga Tropoja

 4. Aristokrat Viçidoli says:

  po me po… Saliu eshte aristokrat. ai ka lindur ne Viçidol

 5. Lomi pri Baldushku says:

  Sale, veni men Edit. Ka vesh gjymlekun antiplum m’Tropojë. Jom Lomi, dixhital, pri Baldushku. Hajt tyrqeta.

 6. Njeriu me fantastik , Edi Rama !
  Kur pate ndonjihere rregullim te gjithe vendit nga ndonji qeveri tjeter ?
  NO COMENT!
  ????????????????????????????
  ????????????????????????????????????????????????????????????
  ??????✨??⚾????⚽?????????????????
  ????????????????????????????????????????????????????????.

 7. Qifi says:

  Ripjedhja ka pjerdh me kohe , ky duhet te shkoje ne Meke se Tropoja eshte afer. Skjapi Rama me Ndre dhine. E kishte çmend Matilden komplet me erdhi keq. ☝?️☝?️☝?️

 8. Tare says:

  Qenka me xhupin e lacios

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *