VIDEO/ Dhendri me nusen gati për “aksion”, por ja çfarë i bëjnë dy meshkuj nuses

nusjaKjo video e ngarkuar në një rrjet sociale kinez tregon momentin kur dy meshkuj hyjnë në dhomën e çiftit dhe tentojnë të zhveshin nusen.

Çifti i sapomartuar po bëhej gati për marrëdhënie, kur dy prej të ftuarve hynë dhe tentojnë t’i heqin të brendshmet nuses.

Pavarësisht se dhendri u kërkon të ndalojnë, ata nuk duan t’i dinë.

U desh ndërhyrja e disa familjarëve të tjerë për të shmangur skenat e sikletshme.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *