FOTOT/ Berisha tërbohet nga vizita e Ramës në Tropojë. Rama: Qentë le të lehin

Sali Berisha, njeriu që nuk guxon të shkojë në vendlindjen e tij, është tërbuar nga vizita e Ramës në tropojë.

Ai ka postuar dy statuse radhazi për vizitën e Ramës në vendlindjen e tij:

“Qytetari dixhital denoncon:

Viziten me helikopter dhe qindra forca sigurie te Edvinit ne Tropoje! sb

“Ata pak Qytetar ose me sakt drejtor qe e prisnin dhe qindra forca sigurie thua qe po fillon ndonje luft Kryeministri vjen me helikopter noshta per te treguar pushtetin qe ka ose per ti respektuar ata qe po prisnin me pluhur dhe mbetje te ndryshme qe u shkuan fytyres te parit qe e priste Beqes e me radh , ky ishte respekti qe Rama u beri atyre qe e priten.”

“Mesuesi dixhital denoncon:

Nderprerjen e mesimit ne te gjitha shkollat e Tropojes me urdher te Edi Rames.

Ne Tropoje, thote ai, nuk eshte zhvilluar asnje ore mesimi!

Mesuesit u moren me detyrim ne takim me Ramen!

Mendoj se nderpreja me mesimeve eshte akt qe shqiptaret e kishin harruar qe nga koha e Enver Hoxhes. sb

“Pershendetje z.Berisha. Jam nje Mesues i rrethit Tropoje dhe dua te them dicka qe ndodhi sot ne vendin tone. Diten e sotme Ed rama kishte nje vizit ne vendin tone dhe shumica e mesusve kan len mesimin dhe kan dal ne pritje te tij me urdher te Drejtorit Arsimit me urdher te drejtorave perkats te shkollave. D.m.th sot ne Tropoje nuk ka pas asnje ore mesimi turp t’ju vij Ata/ato qe urdherojn kto gjera.. Turoj Shendet Dkr prf Sali Berisha!”

Në fakt, fotot e Ramës në Tropojë tregojnë të kundërtën.

Programi Kombëtar i Rilindjes Urbane për Tropojën, do ta transformojë qytetin e Bajram Currit nga një gropë e braktisur harrese, në qendrën e rilindur të një zone bukurish të rralla ku turizmi do të behet motori i ri i zhvillimit ekonomik e social.

Puna për bulevardin e këmbësorve do të vazhdojë fillimisht me unazën e qytetit, gjimnazin dhe kompleksin e ri sportiv, ku përveç fushës së futbollit do të ndërtohen edhe terrenet e hapura të lojrave me dorë.

Dhe ky është fillimi i përfitimit të madh të Tropojës nga reforma administrative – territoriale, që e vendos bashkinë e re në kushte të favorshme për të harmonizuar jetën urbane me një zhvillim rural shembullor.

Ne do të bëjmë për Tropojën më shumë se sa është bërë në 25 vjet të marra së bashku.

#Rilindje?

#ShqipëriaeGjeneratësTjetër????

#QentëLeTëLehinKarvaniEcënPërpara”, shkruan Rama, që ka postuar disa foto nga vizita e tij në Tropojë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-1.jpg","attachment_id":574739},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-10.jpg","attachment_id":574740},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-12.jpg","attachment_id":574742},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-11.jpg","attachment_id":574741},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-13.jpg","attachment_id":574743},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-14.jpg","attachment_id":574744},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-2.jpg","attachment_id":574745},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-3.jpg","attachment_id":574746},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-4.jpg","attachment_id":574747},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-5.jpg","attachment_id":574748},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-6.jpg","attachment_id":574749},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-7.jpg","attachment_id":574750},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama.jpg","attachment_id":574753},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-9.jpg","attachment_id":574752},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-8.jpg","attachment_id":574751}]

12 komente në “FOTOT/ Berisha tërbohet nga vizita e Ramës në Tropojë. Rama: Qentë le të lehin”

 1. genci says:

  vetem rrena di te nxjerr goja jote e prishur sali! Tropoja ka njerez te mencur dhe di ti presi njerzit. Ti je kriminel dhe ne tropoje ke vrare shume! Jep llogari, se ndryshe nuk shpeton dhe leri denglat dolen mesuesit apo jo ne pritje te Rames!

 2. Keli says:

  Berisha flet me vete. E terboi fare Rama. Ka per te perfunduar ne psikiatri duke mbajtur fjalime pa fund.

 3. Bardhi Tolabi says:

  Me vjen shume keq qe gjithe ata “femije”,e paskan pritur dhe shoqeruar Edi Ramen ne rruget e Barjam Currit.Nuk e dija se,Saliu i kish lene kaq mbrapa Tropojanet,pa shkolla e ti detyronte te “vazhdonin” shkollen tani,ne kohen e Edi Rames dhe ne kete moshe madhore….Hahaha…
  Vazhdo,Sali,se deri me tani,jo vetem ke hequr cdo kallaj qe kane patur genjeshtrat e tua,por tani po gerryen edhe vete genjeshtren.Ama tani “njeriu dixhital”,ka vetem nje emer,Sali Berisha.

  1. NjeQytetarOptimist says:

   Jo po tallemi..

 4. Koli says:

  Ja befte hallall zoti. Ky kryeminister do ta coi perpara kete vend. Respekte

 5. Oflala says:

  Oh oh oh. …iku per lesh sal bajga. ……

 6. Lpl. says:

  Ne kelyshet e qenve lehim ne karvanin e qenve te zgjillur .

 7. xhim kopsa says:

  o salmut bermutisha…ik ne tropoje te te therin e te te shkrijne ne acid e te bjere rehat shqiperia

 8. O salihhhh…je bere si beu tek filmi ‘Koncert ne vitin 1936’ qe u terbua nga e bija e Pandos…Do te kendojne kengen e kongresit dhe pak…

 9. O salihhhh…je bere si beu tek filmi ‘Koncert ne vitin 1936’ qe u terbua nga e bija e Pandos…Do te kendojne kengen e kongresit dhe pak…

 10. k says:

  SIKUR MOS KISHIN INTERESA PËR TË MBROJTUR,
  TË PAUDHIN NUK DO TA DONTE AS FAMILJA E TIJ,JO MË TROPOJA.

 11. alphade says:

  Po ky mut Blushi cfare kerkon ? Asnje pune nuk ke bere,
  vecse ke marre rrogen e deputetit per te shkruar disa libra
  levere qe i percudnojne shqiptaret ne muslimane,katolike
  dhe ortodokse . Duket qartazi ne “leveret ” e tij ne menyre
  e vjeter romake : ” Divide et Impera” !, ” perca e sundo” !!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *