Gazetari i Zenit: Ku pyet Berisha për Tropojën, ai ka pushtuar Tiranën. Ramës s’ja mbajti të “kruhej” me tropojanët

cim pekaGazetarëve të Zenit iu ka djegur vizita e Edi Ramës në Tropojë ditën e djeshme, ku Sali Berisha nuk mbahet mend kur ka shkelur për herë të fundit (dhe atëhere me polici, truproja të shumta dhe jelekun antiplumb).

Por Çlirim Peka e ka një përgjigje.

Ai thotë se Berisha s’ka pse të shkojë në Tropojë, pasi ka pushtuar Tiranën.

Rama kishte bere nje shetitje ne Tropoje. Nje akt “trimerie” ky i madh nga ana e kryeministrit.

Çfare mund te thone militantet e krahut tjeter per Berishen qe ka vendosur te jetoje dhe dominoje prej dekadash ne vendlindjen e Rames???”, shkruan Çlirim Peka.

Ndërkohë, sipas tij, Ramës nuk ia mbajti të bënte batuta me tropojanët:

“P.S: Pse nuk beri Rama nga ato takimet dhe tallje by… e zakonshme me banore te thjeshte, por vetem me administraten e Nikolles ne Tropoje??

REMOTE_ADDR:[]

23 komente në “Gazetari i Zenit: Ku pyet Berisha për Tropojën, ai ka pushtuar Tiranën. Ramës s’ja mbajti të “kruhej” me tropojanët”

 1. wow says:

  o Clirim Pyka Sala nuk dominon Tiranen por ai bashke me ate qe u vra dhe u varras si qen shkaterruan dhe dogjen jo vetem Tieranen por gjithe shqiperine.

  1. Dyrrahu says:

   Zoti Rama leshon batuta aty ku i kuptojne ato.

   1. Toni says:

    Orepo keta as malsore nuk jan se malsori nuk te hane pas shpine si keta plera,cim peka qenef+uturak i shpk berisha,keta jne ordinere plera serbe,ky e mban veten gazetare kt shpellare qe ka zbritur nga mali me frena dore si puna e dhise,ikore peke shko boni bare lopes o tru shplare..

   2. joel shkodra says:

    Ne fakt me malesoret eshte e veshtire dhe e rrezikshme te leshosh batuta, sepse ata i kane me “te kripura” e me “te pakuptueshme” per te tjeret. Prandaj kryeministri merret me batuta me qytetaret dhe fshataret e fushave.

 2. TJ says:

  Eshte evidente qe berishistet kane pushtuar Shqiperine! Injorante servile,njerez te “hurit dh e te litarit”,pa moral njerez te poshter ngrihen dhe flasin? Kush flet?! Ata qe i vune minat qe ne fillim te demokracise Shqiperise! Shikon mediat saliniane gazetaret berishiane! Vene vetem emrin ne fund te artikullit te shkruar nga berisha! PD -iste plang prishesh, Mark Marku preci, duan te kthehen prape ne PD duke kenaqur deshirat idiote te Saliut! Shikon grate politikane! Jane saliniane! Zhozi,Bregu,Deda Pamela jnae kthyer ne “burra” Ze burri fjale te pista si Saliu etj! Pra eshte krijuar nje grup beshian injorant kriminal qe vetem shn me fjale te ndyra! Shikon komisionin e shendetsise ! Shikoni parlamentaret e PD! O Zot ku ka arritur gruaja shqiptare e Saliut! Shikoni Lulin pjellen kriminale saliniane!

  1. anamaria says:

   Nuk i heq asnje presje komentit tuaj !!!!!!!!!!!!!

 3. Albania says:

  Injoranca e ketyre sahanlepiresve ja ka ulur burrerine verioreve, kishte pasur te drejte xhaxhi qe nuk i lejote takemin e tyre te zbrisnin ne qytet ky me kete surrat qe ka i tremb femijet diten jo me te dale naten qe lemeris dhe te medhenjte…..e me4 i qim peka rraca jote eshte si rraca e qenve qe i lepihet cdo kujte qe i hedh nje kocke.

 4. Spellari king says:

  S’ka nevoje qytetari,te pushtoje shpellaret.
  Ashtu si kunder e pati te nevojshme shpellari Sali,te pushtoje qytetin…

 5. genci says:

  Pse te kruhet Rama me tropojen, ata jane shqiptare te ndershem dhe dine ti presin njerzit! Po ju cfare jeni?

 6. ... says:

  PER trima ata tropojanet e tu te han mutin , por paten privilegje ne pushtet se ai legeni ramizi vuri kte pleren e tropojes te par dhe moret kot ju o kokrrat e kurves , mos u kapardisni me haklajt qe i vrat mas ferre se ata nuk i lidh gje me ju o te pa bes qe sa i ktheni kurrizin njeri tjetrit nuk lini gje pa then per te rrac e ulet idjot i dal boje jeni ca legena ju qe te vjen turp te identifikohesh me ju legen kok qoshe.

 7. Kopili i sheqeres says:

  Te gjithe politikanet i kane duart e lyera me gjake,por i biri sheqeres ushqehet me gjake.Si ka mundesi ne shekullin e 21 i biri sheqere kurves del para popullit dhe kercenon !!!! Kaq te mbaruar paskemi qen si popull

 8. Keli says:

  Te gjutha bemat e trimit berishe kane per t i paguar kalamanjte e tij.

 9. lylash says:

  O surrat pacavure. Si nuk te vjen turp qe e nxjerr koken ne media kur dihet qe je kriminel. Ke vrare vajzen e ish ambasadorit shqiptar ne Rrome.

 10. Tralala says:

  Cim Pekes mos ja vini re. Ka probleme me qytetarine, se nuk e kupton, jo me ta jetoje. Ka ra vone ne qytet.

 11. spartaku says:

  Ti Qim Peka je teleshmen,monomen qe ta japin buken me cfurke.Saliu yt dhe i Zenit,do i pagoi te gjitha krimet vete,por me shume do i vuajne femijet dhe niper e mbsat e tij.Ne kete bote do lahen te gjitha.Nuk ka ngel borxh pa lare e hak pa mare ne kete bote,pastaj shkon ne ate bote,o qorr peka.

 12. K says:

  NUK ESHTË HERA E PARË QË TIRANA PUSHTOHET NGA ARMIQTË E JASHTËM DHE TË BRENDËSHËM.
  POR AJO KA REZISTUAR GJITHMONË NË HISTORI.E PUSHTUAN FASHISTËT,KOMUNISTËT,MALOKËT,
  XHAFERR DEVA,ETJ,ETJ.ATA KANË MARRË TË MIRAT MATERIALE POR KURRË NUK ARRITUR TË MARRIN
  ESENCEN SHPIRTËRORE TË SAJ.JU DO TË HYNI NË HISTORI VETËM SI HAJDUTË TË NEVERITSHËM.
  KOHA ËSHTË ME TIRANËN,DHE ME ATA QË E DUAN ATË VETËM PËR LAVDINË KOHORE QË AJO DHURON ATYRE.
  ASNJERI NUK DO KUJTOJË ASNJË MALOK KALIMTAR SI PJESË E TIRANËS SONË TË DASHUR.
  JU JENI SI ATO MIZAT E PËRSHTIRA QË VETËM E BEZDISIN KALIN POR NUK PREKIN FISNIKËRINË E TIJ.

 13. MALOKU says:

  SALIU ,AZEMI DHE TE TJERE DO TE THYEJNE KOKEN ME TIRANEN…SALIU I DHA 3=4 PRONA TROP[JANEV POR DO TI LENE SI DO TA LERE SALIU LALEZIN E LALES,,,KA TRIM ARKIMED LUSHEN DHE TE JATIN…HAHHAHAHAH SHEFINN E KANABISIT TE SALIUT…

 14. cjapi says:

  QIMI THOTE SE E KA PUSHTUAR TIRANEN????OKUPATORI ASGJESOHET DHE VRITET…..

 15. dash says:

  Ca mentaliteti…me keta njeres sbehemi kurre , e quajne dhe gazetar???

 16. Ali pazari says:

  Nga fytyra me dukesh si nje “Mize” qe nuk rri dot pa shkuar per te ngrene mut gjithandej.

 17. Moni says:

  Qeni Qim paske ne qafe qaforen e zinxhirit….

 18. Devolliu says:

  Jo vetëm Saliu i shpellave por edhe Çim Pordha prej Hasit e paska ” pushtuar” Tiranën. Ky është një IDIOT i pashërueshëm.

 19. Dule biondi says:

  Qim Peka eshte perfaqesuesi me tipik i atyre qe iu futen tortes se pavaresise me kova e me legene. Nqs keta quhen atdhetare, atehere ne vend te Ismail Qemalit duhet vene fotoja e qIM Pekes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *