Gazetari i Zenit: Ku pyet Berisha për Tropojën, ai ka pushtuar Tiranën. Ramës s’ja mbajti të “kruhej” me tropojanët

cim pekaGazetarëve të Zenit iu ka djegur vizita e Edi Ramës në Tropojë ditën e djeshme, ku Sali Berisha nuk mbahet mend kur ka shkelur për herë të fundit (dhe atëhere me polici, truproja të shumta dhe jelekun antiplumb).

Por Çlirim Peka e ka një përgjigje.

Ai thotë se Berisha s’ka pse të shkojë në Tropojë, pasi ka pushtuar Tiranën.

Rama kishte bere nje shetitje ne Tropoje. Nje akt “trimerie” ky i madh nga ana e kryeministrit.

Çfare mund te thone militantet e krahut tjeter per Berishen qe ka vendosur te jetoje dhe dominoje prej dekadash ne vendlindjen e Rames???”, shkruan Çlirim Peka.

Ndërkohë, sipas tij, Ramës nuk ia mbajti të bënte batuta me tropojanët:

“P.S: Pse nuk beri Rama nga ato takimet dhe tallje by… e zakonshme me banore te thjeshte, por vetem me administraten e Nikolles ne Tropoje??

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...