“Partia e Blushit, pjellë e PD-së. E shohin si shpëtimtar”

blushiDeputeti socialist Taulant Balla ka reaguar pas zyrtarizimit të partisë së Ben Blushit.

Partia Demokratike pershendet pjellen e saj te shumepritur, partizen e Ben Blushit!

I cili sic thote edhe PD permes Astrit Patozit, ka vetem nje qellim:

Rrezimin e Edi Rames dhe Partise Socialiste!

Pra ka te njejtin qellim si Saliu, Luli dhe gjithe kundershtaret tane te deshperuar.

Aq te deshperuar sa edhe Ben Blushin e shikojne si shpetimtar??? “, shkruan deputeti socialist, që ka shkëmbyer polemika të ashpra me Blushin kohët e fundit.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në ““Partia e Blushit, pjellë e PD-së. E shohin si shpëtimtar””

  1. Kanabis says:

    Per Taulant Pallen c’dokush qe e kundershton eshte me Saliun

  2. ed says:

    …balla ..fshatari,o pusht

  3. Martin says:

    Harroi taulant balla 6 milion qe mori nga taksa pagusit shqiptar, nuk shkoi 6 muaj ne parlament edhe hodhi parlamentin ne gjygj se donte ta paguanin, te shkretet ne sa keq i kemi punet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *