Rama “josh” edhe Agron Dukën?

rama dukaKryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me kreun e Partisë Agrare, Agron Duka.

Takimi është zhvilluar në ambientet e hotel “Rogner”.

Në takim merrte pjesë edhe Ndre Legisi.

Nuk dihet se për çfarë është diskutuar në këtë takim, por pak ditë më parë, Taulant Balla i bëri thirrje publikisht Dukës, që t’i bashkohej koalicionit të PS-së.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Rama “josh” edhe Agron Dukën?”

  1. Koco says:

    Kjo eshte aleanca me e duhur per P . Socialiste dhe qe kane nje emerues te perbashket dhe plotesisht komplimentar ,shume here me serioze dhe elektorale se aleanca me P.D .I.U parti pa taban dhe e pa pelqyer nga nje pjese shume e madhe e votuesave . mendoj se do jete gjetja e duhur edhe per politik berjen ne kete vend pergezime .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *