Shkëlzeni çon dashnoren në qytezën e pasanikëve, babai kërkon rrëzimin e Ramës se ka shtuar varfërinë

Ndërsa Sali Berisha bën thirrje për protesta dhe rrëzimin e Edi Ramës, se ka shtuar varfërinë, i biri i tij bën pushime luksi pothuajse çdo javë.

Ai ka postuar foto me dashnoren e tij, ndërsa pushojnë në liqenin e Komos, ku shkojnë pasanikët e botës.

Dhe Zeni nga andej ku është, mbështet thirrjen e babait për të protestuar.

I duhet sërish në pushtet babi, që të vijojë jetën e tij të luksit.

Edhe pse me aq sa kanë vjedhur, iu mjaftojnë edhe për brezat e ardhshëm!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/zeni-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/zeni.jpg","attachment_id":575122},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/armina-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/armina.jpg","attachment_id":575123},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/armina-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/armina-1.jpg","attachment_id":575124},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/zeni-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/zeni.jpg","attachment_id":533352}]

20 komente në “Shkëlzeni çon dashnoren në qytezën e pasanikëve, babai kërkon rrëzimin e Ramës se ka shtuar varfërinë”

 1. Toni says:

  Shikojini o shqiptare si i shijojne leket tuaja keta gjarperinj qe nuk kane punuar asnje dite te vetme.

  1. andi says:

   Liqeni i Como-s eshte pike turistike qe thith turiste nga e gjithe bota per shkak te parqeve qe ka. Idiotesia e ketij shkrimi qe kerkon te na mbushe mendjen se cilido qe viziton Como-n eshte ose i pasur ose hajdut nuk ka cak. Po patet bole gjejani leket ku i ka neper banka apo neper prona se me keto qe nxirrni vetem sa beheni qesharake.

   1. Korabi says:

    Shkrimi eshte amatoresk, por gjithsesi nje njeri qe eshte gjithe kohen me pushime duket qarte qe ka para. Ku i gjeti parate? Parate e shqiptareve jane.

    1. Edkari says:

     Kushdo mund te shkoje atje.
     ai ka shkuar dhe me pare ne KOMO me
     nje dashnore tjeter qe ishte e eshte
     gruaja e nje analisti e pronari gazete
     qe rrinte prane e prane PD-se e sot po mundohet
     pronari e analisti te vej nderin ne vend duke
     shkruar lloj lloj banalitetesh pa vlere e lidhje.

  2. Saba says:

   Pse mos shkoje kur sali mafiozi i ka djeg shqiptaret e shkret 25 vjet por kti populli si mbushet mendja.

 2. TR says:

  Do ti vij dita dhe per Xenin surrat qenin ,qe ti shijoje parate e babait te tij ,ne vendin ku duhet te shkojne te gjithe te korruptuarit .Nuk do te jete vone .

 3. Tiku says:

  Mos e hengshin vitin e ri.

 4. robert says:

  Nga buzet kjo Karmina duket qe eshte e mire per GOJORE

 5. Xeni says:

  2 000$ jane blere keto rrobat e kesaj buces te gabi.

 6. Brahoo says:

  Leket e sigurimit jane. Partia mendon edhe per Xenin.

 7. stili says:

  Ky është
  ai Zeni ,që në 17 vjetët e tij ishte bodiguard i shefave të Gjallicës,për gë mjelë firmat si lopët ,pronë e Saleh serb satrapit.
  Ky është ai Zeni i Gërdecit ku bëri biznes të mirë me gjakun e 26 të vrarëve.
  Ky është ze milioneri që pa punuar u bë shum i pasur,tani i aftë të bëjë qefet e tekat e gruas së re
  Të gjitha këto me lekëg d shqipëtarëvd ,falë babit të vetë ,zullumqar,,!
  TANI KASTA DO REHAT ,QETËSI E SIGURI,,DHE SULMON TË RIMARTË PUSHTET

 8. Moni says:

  Berisha e ka fjalen per varferine e popullit. Zeni dhe Karmina nuk jane popull.

 9. Doktor MORTJA dhe 40 hajdutet says:

  i biri i Doktor Mortjes!!

 10. miri says:

  uroje me gjithe shpirt qe te shfaroseni si familje nga i madhi tek i vogli, o plera, e late kete popull ne pike te hallit, mos i gezofshit miljardat qe keni o bastarda.

 11. TRAPI says:

  DHE NE BURG KESHTU DO JENE ….HAHHAHAHDO TA BEJME MONDELA ME GJITHE BORDELLON

 12. Sandri says:

  Para se ti besh gojoren e rradhes, lutju te urdheroje kapterrin t’i jap dhe babit nje medalje: “Mirenjohje qe ke dhene lajme… dhe qe ka pire raki te mire”…

 13. late nam me patatina. na turprut n sy t botes . bq

 14. Ahahaha says:

  Ohh, sa kendshem cifti ne keto foto, sic duket paskan qene te eksituar dhe i ka vajtur mendja qe te qihen me pejsazhe te bukura selvishe dhe liqenesh ne sfond. Eh, shije disi majoshe, por erotike gjithashtu. Se zakonisht ciftet preferojne qirjen neper palma dhe dete te kristalta, po sic duket ketij ciftit ketu i kane dale hundesh keto destinacionet tropikale dhe kesaj rradhe kane zgjedhur dicka me fine. Sigurisht me ate fytyre cakalli qe ka njera dhe aty sy peshkaqeni qe ka tjetri, vetem nje pejsazh i bukur mund ta beje te perballueshme eksperiencen e nje unioni fekundues midis te dyve. Hall i madh eshte ta kesh partnerin te shemtuar, duhet te bredhesh neper dete e lugina qe syri te te shohe bukurira teksa qihesh me mbeturina.

 15. Sali Vemja says:

  Sali te rente kanceri dhe vdeksh me dhimje e vuajtje te medha.

 16. Emigranti says:

  Mose te zente moti o shkerdhen sypeshkaqeni, qe shetite boten nga vjedhjet qe bere, nga bashkepunimi me trafikante e drogaxhinj , qe i mbronje nga h ija e babait me krimnel se ty. Vafsha sa me pare, prane dashnorese, pore, jo asaje, qe la mennde nga milionat dhe vila, qente e macet, pore, mbase 26 fakiireve , qe vrave ne Gerdece, pore qe drejtesia e kooruptuare dhe e emeruare nga sali berisha, te lane te lire, Pore harami sbehet hallall, ne kete bote lahen gjynahet. Mbrapa vjene historia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *