Agron Duka: Ja pse u takova me Ramën

rama dukaKryeministri Edi Rama është parë të martën të pijë kafe me kreun e PAA-së, Agron Duka, si dhe ish-deputetin Ndre Legisi, në hotel “Rogner”.

I kontaktuar në telefon nga gazeta “Panorama”, kreu i PAA-së tha se ka qenë një ftesë e kryeministrit Rama për të pirë një kafe me të kur janë takuar në festimet e Universitetit Bujqësor të Kamzës.

“Pas ceremonisë festive në Kamzë, kryeministri Rama më pyeti nëse mund të pinim një kafe bashkë. Unë iu përgjigja pozitivisht, sepse ne jemi kundërshtarë politikë, por jo armiq. Atëherë, më tha, takohemi në ‘Rogner’ dhe kështu u bë”, – tha Duka.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Agron Duka: Ja pse u takova me Ramën”

  1. pro says:

    Agron Duka eshte njeri pozitiv,..i ben nder ç’do koalicioni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *