Agron Duka qetëson Bashën

agron dukaTeksa në Konventën e Partisë Agrare, Agron Duka pati ftesë edhe nga PS dhe nga PD për koalicion, ky i fundit ka bërë të ditur para gazetarëve këtë të mërkurë se në zgjedhjet e ardhshme parlamentare PAA do të jetë me PD.

Duka është takuar një ditë më parë me kryeministrin Edi Rama, por përjashtoi mundësinë e një koalicioni me të në 2017.

Me Ramën u takova si mik, nuk diskutuam për politikë”, tha Duka.

I pyetur nësëe Vladimir Kosta do ti bashkohet agrarëve, Duka tha se “dera e partisë është e hapur” dhe Kosta e ka vlerësuar si parti.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Agron Duka qetëson Bashën”

  1. Delli USA says:

    Jo more,nuk diskutuat per politik,po per cfar,per motin,dhe ne qe nuk kemi lidhje me politiken kur pime kafen e megjezit nuk e shmangim dot ate.

  2. kopani says:

    Zoti Duka e P A A i duhet ketij vendi per te qene fituese ne zgjedhjet 2017 dhe te perfaqesoje nje Opozite Konstruktive , Do jete kjo mundesia e Madhe per Shqiptaret te votojne masivisht P A A dhe fshijne nga faqia e dheut P D e Rrugecerit te cilet e perfaqesojne ate .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *