Donald Lu: Po punojmë për të kapur “peshqit e mëdhenj” të drogës

luAmbasadori amerikan në Tiranë ka nisur një konferencë live përmes faqes në Facebook të ambasadës.

Lu i përgjigjet pyetjeve të shumta të qytetarëve.

Dikush e ka pyetur edhe për çështjen e kultivimit të kanabisit në vend, për të cilën diplomati amerikan tha se qeveria shqiptare duhet të bëjë më shumë, ndërsa shtoi se në bashkëpunim me DEA-n po bëhen përpjekje për të kapur peshqit e mëdhenj.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Donald Lu: Po punojmë për të kapur “peshqit e mëdhenj” të drogës”

 1. shqiptari says:

  Ambasador!
  Te lutem lufto per te kapur peshkaqenet e medhenje te politikes!!!! Me nje politike te shendetshme e luftojme vete trafikun e droges.

 2. test says:

  peshkaqenet i ke ne krye te qeverise aktuale, te asaj te meparshme, te asaj te meparshme, te asaj te meparshme. Na ndihmoni qe te mos jene ne krye te qeverise se ardhshme

 3. beni. h. says:

  Ne vendin e shqiponjave dikur kishte vler dhe rendesi nje thenie;”I ZOTI E DI SE KU I PIKON CATIA”.SHqiperia dhe kombi SHqiptare ne Ballkan(ILIRI)kane shume vite qe u mungon i ZOTI i shtepise,JU, SH.B.A-te keni mare persiper nje pergjegjesi te pakrahesueshme momentalisht jeni ZOTI i kesaj SHtepie.Na ndihmoni qe NE te kemi Zotin tone te shtepise ate qe meriton ne te vertet ky Komb.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *