FOTOT/ Asnjë shans për mbijetesë! Krokodili gëlltit antilopën

Këto foto tregojnë momentin kur një krokodil gëlltit një antilopë.

Fotografitë janë shkrepur në parkun Maasai Mara në Kenia.

E vështirë të shpëtosh nga ata dhembë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-25-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-25.jpg","attachment_id":"575629"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-25-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-25.jpg","attachment_id":"575630"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-27-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-27.jpg","attachment_id":"575631"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-23-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-23.jpg","attachment_id":"575632"}]

1 komente në “FOTOT/ Asnjë shans për mbijetesë! Krokodili gëlltit antilopën”

  1. PikePresja says:

    Keshtu e kane kapur politikanet Shqiperine dhe Kosoven

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *