FOTOT/ Gruaja e qëlloi 13 herë me thikë duke menduar se e tradhëtonte, por…

Puthja e faljes.

Një i moshuar që u godit 13 herë me thikë dy vite më parë ka vendosur ta falë gruan e tij.

Ajo e qëlloi me thikë pasi mendonte se ai e tradhtonte.

Por pas disa gjyqesh burri ka vendosur ta falë gruan e tij dhe janë fotografuar duke u puthur.

Elizabeth Stones dhe tha se tashmë është sqaruar me burrin e saj John she kanë sheshuar çdo mosmarrëveshje.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-26-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-26.jpg","attachment_id":"575636"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-26-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-26.jpg","attachment_id":"575637"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-28-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-28.jpg","attachment_id":"575638"}]

2 komente në “FOTOT/ Gruaja e qëlloi 13 herë me thikë duke menduar se e tradhëtonte, por…”

  1. trimi says:

    Po i kishit bo i ner tmodh shoqerise tu hap krahun te dy…

  2. nick says:

    SHUME E PASKA DASHT . E PASKA DASHUR TE VDEKUR. TE KETE KUJDES HEREN TJETER SE….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *