FOTOT/ Nëna monstër! U injekton heroinë fëmijëve për t’i vënë në gjumë

Një nënë 24-vjeçare është akuzuar për keqtrajtim kriminal dhe sulm të fëmijëve, pasi gjykata kishte dëgjuar se ajo u ka injektuar heroinë tre fëmijëve të saj.

Këtë gjë, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, Ashlee Hutt, e kishte bërë tek djali i saj gjashtë-vjeçar, një vajzë katër vjeçare dhe një dyvjeçare – duke e quajtur atë si një “lëng për gjumë” apo një “ilaç për tu ndjerë mirë”.

Shërbimet e mbrojtjes së fëmijëve në shtetin e Uashingtonit kanë thënë se kishin parë shenjat e injeksionit të heroinës në trupin e vajzës më të vogël.

Një muaj më vonë, i biri u intervistua ka përshkruar se si ishte injektuar “me një përzierje të pluhurit të bardhë dhe ujë – injektim i bërë me një gjilpërë”.

Po siç shkruajnë mediat e huaja, substanca është përdorur edhe për motrat e tij dhe fëmijët zakonisht kishin rënë në gjumë pas injektimit. Edhe i dashuri i saj, Mac McIver, tanimë i arrestuar përballët me të njëjtat akuza.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-22-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-22.jpg","attachment_id":"575531"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-23-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-23.jpg","attachment_id":"575532"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-19-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-19.jpg","attachment_id":"575533"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-20-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-20.jpg","attachment_id":"575536"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-15.jpg","attachment_id":"575537"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-13.jpg","attachment_id":"575538"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-13.jpg","attachment_id":"575539"}]

2 komente në “FOTOT/ Nëna monstër! U injekton heroinë fëmijëve për t’i vënë në gjumë”

  1. Wendy B says:

    O zot cfare monstrash. Kush behet nene..?

  2. Toni says:

    Amerikanet “white trash” jane njerezit me te neveritshem ne te gjithe globin. Denim me egzekutim per keta plehra.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *