FOTOT/ Porno në shkollë, pushohet mësuesja

Ajo ishte një mësuese e qetë dhe korrekte, por rastësisht drejtuesit e shkollës zbuluan se filmonte porno në shkollë pas mësimit.

Svetlana Topol në Rusi u pushua nga puna dhe është nën hetim tashmë.

27-vjeçarja nga Shën Peterburgu bënte filma me pullë të kuqe me disa prej nxënësve të saj dhe aktorë të tjerë.

Në filmat e publikuar online ajo shtirej si një nxënëse “qejfleshë” që bënte seks me mësuesit e saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-29-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-29.jpg","attachment_id":"575705"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-29-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-29.jpg","attachment_id":"575706"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-31-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-31.jpg","attachment_id":"575707"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-26-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-26.jpg","attachment_id":"575708"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-24-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-24.jpg","attachment_id":"575709"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *