FOTOT/ Revolta e migrantëve: Përleshje të dhunshme në Paris

Durimi i migrantëve duket se ka sosur dhe rrugët e Parisit janë kthyer në arena përleshjesh mes migrantëve.

Fotot e mëposhtme tregojnë trazirat e mbrëmjes së djeshme.

Migrantët që kanë ngritur çadrat nëpër rrugë janë përleshur me njëri-tjetrin me grushta, shkelma dhe shkopinj.

Dhuna ka nisur pasi policia ka kërkuar shpërndarjen e migrantëve që kanë ngritur çadrat ku të mundin.

Përleshjet më të dhunshme janë regjistruar në distriktin “Stalingrad” në Paris.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-13.jpg","attachment_id":"575359"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-14.jpg","attachment_id":"575360"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-14.jpg","attachment_id":"575361"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-11.jpg","attachment_id":"575362"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-11.jpg","attachment_id":"575363"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-7.jpg","attachment_id":"575364"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-7.jpg","attachment_id":"575365"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-6.jpg","attachment_id":"575366"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-6.jpg","attachment_id":"575367"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-6.jpg","attachment_id":"575368"}]

4 komente në “FOTOT/ Revolta e migrantëve: Përleshje të dhunshme në Paris”

 1. ajnstajni nga kaltanji says:

  tamam sic ka thon ai shkenctari qe do vij nkoha kur lufta botnore do behet me shkopinj!

  1. undefined+aqifi says:

   allahu akbari ne mes toni,ne zemer tevropes…e k fajin janullatus

   1. jelil johnny nga bostoni says:

    ksaj rradhe nuk e ka fajin janullata

 2. maximus says:

  kafshet nuk behenj njerez, madje me fal se ofendova kafshet duke i krahasuar me keto gjallesa te çuditshme 2 kembesh, merini dhe ktheini mbrapsht te gjithe se e qelben evropen keto monstra

Lini një Përgjigje te jelil johnny nga bostoni Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *