FOTOT/ Vila mahnitëse 35 mln dollarëshe e këngëtares “me origjinë shqiptare”

Gwen Stefani ka nxjerrë në shitje vilën e saj mahnitëse në Beverly Hills.

Ajo u nda nga Gavin Rossdale vitin e shkuar, pas 13 vitesh martesë.

Ndaj çifti ka vendosur të shesë vilën e tyre duke vendosur një çmim prej 35 milionë dollarësh.

Për Stefanin është folur shumë duke thënë se ka rrënjë shqiptare, por ajo nuk e ka pohuar një gjë të tillë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-20-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-20.jpg","attachment_id":"575498"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-21-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-21.jpg","attachment_id":"575499"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-21-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-21.jpg","attachment_id":"575500"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-18.jpg","attachment_id":"575501"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-17.jpg","attachment_id":"575502"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-13.jpg","attachment_id":"575503"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-12.jpg","attachment_id":"575504"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-12.jpg","attachment_id":"575505"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-12.jpg","attachment_id":"575506"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-11.jpg","attachment_id":"575507"}]

3 komente në “FOTOT/ Vila mahnitëse 35 mln dollarëshe e këngëtares “me origjinë shqiptare””

 1. Pellazgian says:

  Hahahaha. Mereme hasani e ka emrin. Shwiptaret jane budallenj. I vetmi komb qe meret me kete teme ky eshte shwiptare, ai eshte shqiptare. Pastaj i kthehemi histirise.
  Kerkojme te nfreme veten se e shikojme sa poshte gjendemi

  1. Mr. Robot says:

   RIP tastiera e sPellazgian.
   Po Gwen-i është kushërirë e tretë me Andrea Stefanin mo plako; se dije ti?

 2. Arb says:

  Mani e cmendur per te nxjerre se eshte shqiptar cdo te huaj te famshem. E cfare po i pati rrenjet shqiptare? Cfare do vertetojme? Qe jemi popull i talentuar? Po kete e dime. Edhe qe nuk i trajtojme ne nivelin e duhur artistet e sportistet tane e i detyrojme te ikin jashte vendi, edhe kete e dime. Cdo individ qe vepron jashte dhe as qe flet shqip apo as qe e ka idene ku ndodhet Shqiperia per mua nuk ja vlen te diskutohet ne kete prizmin patriotik, le te jete dhe nipi i Gjergj Kastriotit po deshi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *