REPLIKAT/ Rama iu përgjigjet komentuesve që e akuzojnë: Ne jemi si Juventusi, sa më shumë na akuzojnë…

Kryeministri Edi Rama ka shkëmbyer disa replika me komentuesit në faqen e tij në FB.

Një prej tyre e akuzon se ka vjedhur votat, por Rama i përgjigjet se PS është si Juventusi, që sa më shumë e akuzojnë, aq më shumë kampionate fiton.

Ndërsa një tjetër e kritikon pse shkruan shpesh “qentë le të lehin, karvani ecën përpara.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-16.jpg","attachment_id":575646},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-1-1.jpg","attachment_id":575647}]

1 komente në “REPLIKAT/ Rama iu përgjigjet komentuesve që e akuzojnë: Ne jemi si Juventusi, sa më shumë na akuzojnë…”

  1. Plaku Xhuxhumaku says:

    Gjyqet italiane kane vertetuar se Juventusi komprometonte gjyqtaret dhe zhvillonte korrupsionin ne shkalle te larte. Per kete shkak Juventusi u denua te luante ne kategorine e dyte italiane (Serie B). Rama e paska pranuar vete se eshte si Juventusi dmth ka pranuar qe eshte hajdut dhe i korruptuar. Rama paska bere nje derro autogoli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *