VIDEO/ Shpejtësi e çmendur në autostradën Tiranë-Durrës. Shoferi: Me sa më ke kapur

Ky drejtues mjeti është kapur duke udhëtuar me një shpejtësi të çmendur në autostradën Tiranë-Durrës.

Për këtë arsye atij i është hequr patenta.

Ai është kapur nga radari teksa udhëtonte me 118 km/h në autostradë dhe bëri parakalim të gabuar.

Shoferi: Me sa më ka kapur- pyet shoferi

Polici: Me 118 km/h

Shoferi: Lejen e drejtimit e mbani ju?

Polici: Po, e mbajmë ne.

Shoferi: Po tani me cfarë të eci unë, më lejohet me këto letra

Polici: Po, ke të drejtë brenda ditës

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO/ Shpejtësi e çmendur në autostradën Tiranë-Durrës. Shoferi: Me sa më ke kapur”

 1. gabeli ekspres says:

  118?!
  hic gje fare!
  une me 1999 ne “autostradeen” durres tiran I kam arrit 200 km n or
  dhe me trafik me karroca e qerre e traktor ne te kundert madje!!! kurse kembesoret benin xhiro n mes t rruges si n boulevard…

 2. akrepi says:

  Cfare autostrade qenka kur shpejtesia 118 km/ore qenka e larte dhe e jashte ligjeshme? Sa qenka e lejuara? Ju gazetaret kur beni artikullin jepeni ifomacionin te sakt.Ne autostraden Korinth-Athin ecja me 120 e 130 km/ore eshte me se normale.a

 3. Kritiku says:

  Ju gazetare shpellare e krahasoni shpejtesine e makines me ate te gomarit tuaj, kur ishit ne mal? I qenkerka shpejtesi e çmendur kjo me 118 km/ore?
  Na mbyten injorantet!

 4. 118 says:

  Varet, mund te jete e cmendur si shpejtesi per rrugen ne fjale. Se mos kemi ne rruge qe i justifikon te tilla dengla. Edhe me 18km/hr edhe te kesh frike, jo me 118 qe ku te con mushka…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *