VIDEO/ Çfarë polici! E ngre në ajër dhe e shkund si leckë të dyshuarin

policiKjo video është filmuar gjatë një aksioni të policisë braziliane.

Një efektiv ngre në ajër një të dyshuar dhe e tund si leckë për ta kontrolluar, a thua se nuk bëhej fjalë për një njeri.

Video ka marrë miliona klikime dhe ka shkaktuar shumë të qeshura.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Çfarë polici! E ngre në ajër dhe e shkund si leckë të dyshuarin”

  1. Seksi says:

    Mmm sikur te me shkundin edhe mua ashtu njehere, duket qejf!!! Eshte ndonjeri me muskuj ketu?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *