VIDEO/ Mustafa Nano: Greqia i ka refuzuar Ramës kërkesën për vizitë zyrtare…Qeveria e tij, më e korruptuara në 26 vite

nanoAnalisti Mustafa Nano ka deklaruar në emisionin “Rubikon” në televizionin “Koha”, drejtuar nga Adriatik Kelmendi, se Greqia i ka refuzuar kryeministrit shqiptar, Edi Rama një kërkesë për vizitë në Athinë.

Por po ashtu edhe Cipras ka refuzuar ftesën të vijë në Shqipëri.

Më tej Nano ka përsëritur perceptimin e tij se Rama është i korruptuar dhe se rrethohet nga njerëz të inkriminuar.

Më poshtë intervista e Nanos:

 

REMOTE_ADDR:[]

46 komente në “VIDEO/ Mustafa Nano: Greqia i ka refuzuar Ramës kërkesën për vizitë zyrtare…Qeveria e tij, më e korruptuara në 26 vite”

 1. tfgs1 says:

  hahahaaha , e degjoni more BEQIRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA turkoshake perse corapekuqi po lot ”patriotin sunit” sepse greket e dhjene mu ne koke…………………….hahahahaha,rrofsh more Muco qe n thua te vertten.
  MASTURBOHUNI SUNITAAAAAAAAAAAAAAAAAAA…………………RAMA ”patriot sunitesh”!!!!!!!

  1. zz says:

   Ky eshte kurva Saliut ashtu sic je ti kurva Anastas koqevyshkurit

   1. Adriatik says:

    Hajdeni tani turkoshqiptare mbajeni dramen deri ne 2017 me turkocamin idrisis se pastaj zgjedhje te reja dhe goodbye drama. Camerine shikojeni ne youtube se dogana nuk lejon njeri aty.

    1. Bardhi says:

     O M.Nano po ik mor KOQE. I ndyre.

   2. Raimond vlonjati says:

    Po flet deficenti Muc Nano

    Ik ore gje e lige se le nam

    Muci esht e vemtja krijese midis njerezve qe perdor ligesine per tu dukur i zgjuar .
    Esht komplet akrep

  2. Dibrani-Uk says:

   Nuk e kuptoj qe disa bastard perpiqen te ulin vlerat dhe imazhanin e Shqiperise. Ne kemi prejardhje te lashte dhe jemi pasardheset e pellazgeve kurse greket jane skleeverit nga Siria dhe vendet azjatike-afrikane qe i sollen ne kohet e lashta.
   Mustafa Nano eshte nje drogaxhi qe i ka rrjedhur truri para se te linde

  3. Albogentivlora says:

   Hajde fshati le delet dhe vajte ne Gerqi dhe atje bleve kambale qe ti veshesh ne rruget tere balte te fshatit. Co c’te duket tani Gerqia ty. O plere nuk i pjerdh njeriut per Greqine tende. Vetem ata te shkrete qe u ka zene rrota bishtin dhe jetojne ne Greqi se nuk kane nga tja mbajne por per te tjeret Greqia eshte vendi vari k… Ti ke dashuri te papare per Gerqine se sic duket ta ka terezitur ndonje Jorgo atje.

  4. Opinion says:

   More qe ti je rende dihej…po ti qenke bere per tu lidhur a i zi! Apo i ke shpetuar doktorit nga zinxhiret?

 2. Delli. USA says:

  Mustafa Nano Ka disa kohe qe Ka ndryshuar 180 grade kursin e tij politik,diku ketij i eshte prishur pazari,ai e perserit gjithmon se eshte qeverija me e koruptuar ne keto 25 vet,por nuk na jep asnje fakt,njesoj si ish punedhenesi I tij Saliu.

  1. Cudia says:

   kam nje pyetje… kush eshte Mustafa Nano?

 3. Tetanozi says:

  Zoti Nano. Ju kerkoj si qytetar, ose ju pergjerohem mos me lejoni te shkoj te votoj pa me dhene faktet per ato qe thoni. Në cdo vend evropian
  si ato qe referohesh shpesh per te bere krahasime
  nqs nje gazetar akuzon qeverine per korupsion nxjer dhe faktet. Nqs se nuk e bën je thjesht nje Kazan qe sa vjen e kundermon me shume.

 4. sit... back..and relaks →→→ says:

  Dhe e gjithe kjo bazuar mbi “PERCEPTIMIN” e Mustafajt. Dmth kjo qe thote Mustafaj eshte njesoj si te them une per te qe kam “Perceptimin” qe Mustafa Nano eshte GAY dhe bazuar mbi kete perceptim une pastaj i jap te drejten vetes te ngre cfaredolloj historie Gay-lleku rreth Mustafajt.

 5. tt says:

  Perse duhesh te shkonte Edi ne Greqi patjetrr qe ju paska refuzuar ftesa probleme kanr greket me Edin dhe jo Edi me to prandaj nuk u duk as Cipras cami ne Shqiperi se e dinte pergjigjen e Rames prr ceshtjet pezull ore Muc koklopa

 6. aqif tahipi says:

  Or muq ,mos u boj kot pjese e kazanit se pak nga pak do na humbi respekti per fjalen tende. Kam krijuar bindjen se relativisht i qendron me afer te vertetes se qimi ,qani dhe qili por cuditerisht po thua pseudo fakte qe nuk i verteton .

 7. Timi says:

  Refuzimi nga grekët vjen pasi nuk kanë bythë ti dalin Rames përpara. E dijne se jua bën si vucicit në Beograd dhe kanë frikë.

  1. PidhiISateme says:

   Uuuuuuuuuuuu, te shkretet greker……..

 8. Relax says:

  Mustafa Nano?Qenie biologjike.

 9. jani says:

  Edhe une keshtu mendoj qe muc nano eshte gay dhe i eshtw prishur pazari ndaj flet keshtu. Nese flet per korrupsion ke rugen e kombit, gertdecin, drurin e arres,hidrocentralet e vegjel etj etj.po mustafai kerkon te faktorizohet dhe flet si i do bytha.

 10. jani says:

  Ky tfggggg2 qenka ne boten e cudirave. Zgjoheni se kane ndryshuar gjerat. Nuk i rruhet njeriu per cipren apo ata pleqte qe ka ne qeveri. Breket e grekut kane rene dhe bir k…e tia ngreje nuk ka. Eshte humbie kohe te shkosh te diskutosh ne greqi per cfar. Per zhvillim, investime . Por kur gjithe diten mbledh ullinj apo mban tulla dhe nuk sheh lajme mendon se jeton ne Las vegas.

 11. Asper says:

  Muçi, e kam pas vleresuar pa mase intelektin dhe kontributin tend si analist i pavarrur. Sot, po jo vetem, nuk arij te te kuptoj, ose me mire, te kuptoj fare mire qe, dikush te ka bere te gelltisesh nje luge çorbe dhe flet per çart, apo, me keq akoma flet si shitur. Ta zeme se Rames i kane rrefuzuar vizen, ne keye rast kush eshte misioni yt intelektual, tu japesh te drejte antishqiptareve dhe ti besh nul problemet qe, deri me sot s’ ka guxuar tjeter perveç ketij kryeministri, qofte dhe inatçi, sipas teje? Kush eshte qenesor, thelbi qe greket historikisht dhe ne menyre kostante neperkembin dhe snobojne shqipteret, Shqiperine dhe problemet qe lidhen ose jane jetike per te? Kush eshte misioni yt qytetar e atdhetar, me se pari e, &pastaj si atdhetar? Ç’mesazhe kerkon te japesh dhe kujt?
  Ofendove dhe fundose intelektin tend ne perpekjen per te dhjere ate te te tjereve zoti Nano ( qe nga sot me pelqen te te quaj NAN)
  Po deshe jap emrin e vertete dhe debatojme hapur, por s’ka argument qe te shpeton perçartjen, shpirtin dhe te qenet intelektual. Je kompromentuar keq . Zoti te ruajt ng marrosja e Sales

 12. 193 says:

  Fuck you. ….ate e ka FRIKE dhe Merkel.

 13. BK says:

  Eshte e genjeshtert cfare shkruan Mustafai. Nje Kryeminisiter ftohet per vizite nga homologu i tij, ndersa Mustafai thate se i eshte refuzuar kerkesa per te bere vizite. Kaq mjafton per te kuptuar se vetem trillon
  Eshte bere edhe Mustafai i urryer si Fatos Lubonja. Vetem me trillime dhe me shpifje. Jane te pafytyre, nuk u behet gajle se te gjithe i kuptojne se po genjejne e mashtrojne.
  BK

 14. koli says:

  Ju bashku dhe ky tos lubonjes me bushatin. I la Edi pa buk sic duket.

 15. Niko says:

  Edhe ky doli tradhetar i partise, harruat qe dje ju pelqente se beri thirrje te gjith qelbesirat bashkohuni kundra berishes dhe ju me turrin e petritave te partise u bashkuat dhe e bete muqin hero tani qe thot nje te vertete ne jeten e tij i suleni ju jeni kerma qe shqiperia do vuaj nga injoranca e juaj po mos u merzisni se keni ngjelen dhe bazen qe ju ushqejne o kerma

 16. Kollovari says:

  Or muc, or tyc sa trap qe paske qene. Kush ta ka hedhur kocken qe ke ca kohe qe po e lepin. Te duket vetja i zgjuar or gomar, me fal per epitetin por keshtu e ke pamjen, qenef

 17. alban says:

  Ik ore Muc kokelopa, njeri i shpifur.

 18. 01 vlora says:

  Mustafa me ne fund tregove se kush je dhe sa vlen……….

 19. londi says:

  Mustafa Nano b…,q…, i radhes i lulushes dhe i salushes qe kane hedhur ne treg, si nuk te vjen zor mor psikopat or malok nga skrapari, cfare kujton ti mor me gjith shurraqet e tjer se tuj bo presion rames do ju japin vler monetare po ku e rrun trapin per ty dhe b..,q.., te tjer rama per ty or dhjaks, ec e pallou me ket pederastin me nofken tfgs qe po e pallojn komentusit minut pas minute.

 20. Don says:

  Ky muci eshte pjese e ushtrise se skrapit nga Skrapari. MUci nuk u be kurre gazetar dhe as elektricist. MUci bie ne orgazem sa shikon Ilir Meten. Ka llafe qe muci shkerdhehet nga Ilir Meta. Keto jane perceptime logjike muc dhe ti duhet ta pranosh debatin me standartet qe perdor kunder te tjereve. Si dashke ti Muci qe kur greket fusin hundet ne punet e shqiperise ne duhet te themi peqe? Llogjika te con ketu ndryshe nuk ka si shpjegohen sjelljet e Mucit. Ska gje muc me mire keshtu. Ta marrin vesh te tere qe ti je gej. Thuaje vete nga paguhesh. Une e di qe paguhesh nga ai qe shikojme me ze dhe figure por mos ki merak se edhe sikur te doje edi rama ti leshoje karriken nuk e lejon populli shqiptar. Kaq i leshte je o nano kurva sa nuk kupton qe je ne minorance dhe perceptimi jot eshte fabrikim i paguar. Bere mire qe identifikove veten se kush je se prej shume kohesh perdridhesh si gjarper. Tani une e di qe ty do te percelloje por ky eshte perceptimi im dhe me qe perceptimet pine uje po i perdorim dhe ne per percetimet tona mbi ty. ME sa duket tu po te trashet trupi dhe mendja njekohesisht.

 21. Usa1 says:

  Qeverria me e korruptuar e ketyre 25 vjetesh !! Vetem nje idjot si nanua mund ta thote kete . Ky bolja harroi shpejte ky sikur nuk ka jetuar ne shqiperi , sa shpejte qe harrohet 97 ta miljona dollare te mara nga firmat piramidale 3000 njerez te vrare , 250 miljone dollare te vjedhura nga luli i vogel 26 vete te vrare ne gerdece , 4 vete te varare nje dite ne shesh , miljona fisheke aroplane nendetse arme te shitura per hekur . Ah mor nano sa koqe kandari qe je .

 22. Korcar says:

  Shumica e komentuesve lexuan vetem titullin se sbesoj ta kene pare intervisten e Mucit 1 ore . Mustafai e kritikon Ramen dhe nuk e shan . Kjo puna e grekut eshte thjeshte nje aludim qe ben ai po sbesoj te jet e vertet , po edhe po te jete e vertet “nuk e shikoni ju prish gjiza republikes socialiste te shqiperise se ju deklaroni qe jeni ne gjendje lufte ” .

 23. Don says:

  Greqia me letra eshte shtet pa sovranitet dhe sot ka nje borxh prej 460 miliard dollaresh. Edhe me ristrukturimin e borxhit dhe aplikimi i interesave te ulta greqia nuk paguan dot as interesat vjetore. shteti grek ka bllokuar llogarite bankare te qytetareve dhe qeveria e Ciprasit po lot rolin e budallait me huadhenesit. Greqia nuk egziston me si shtet dhe ska per tu bere kurre derisa te sekuestrohet e tera prej atyre qe u ka marre borxhet.
  Shqiperia ka ne dore ti japi shqelmin e nokautit greqise duke nxjerre jashte vendit bankat greke, bizneset greke qe jane ulur kembekryq dhe kompanite greke te sherbimeve. Kjo eshte e drejte pasi ne greqi nuk ka asnje biznes shqiptar. Duhet dhene fund pretendimeve territoriale te grekerve ndaj shqiperise. MJaft me me kete shovinizem te shpifur. Edi Rama u dha nje pergjigje normale qeveritareve greke e tha ate qe duhet thene. Ceshtja e cameris duhet zgjidhur sipas ligjeve nderkombetare.

 24. Faro says:

  Pa pare videon sepse po e vleresoj si humbje kohe, por vetem nga titulli, ndjehem i neveritur, sepse e shoh si nje sulm qe i behet nje Kryeministri qe qendron si perfaqesues dinjitoz perball sulmeve .
  Pse?
  Sepse me duket sh qesharake te pranoj se Rama nuk pranohet ne Greqi dhe Cipras nuk vjen ketu, se qeveria qenka e korruptuar!!!
  E kush Kryministri i Greqise! Ha ha ha ha ha ha!

 25. Jimi says:

  Muco! Shko futi nje masturbim , se ne rini e ke thene vete e ke bere mire ! Me kalimin e viteve duket qe paske nje lloj nostalgjie per kete rritual!
  Po ti shikosh nga syfeti keta te marrin me qafe ! Po mire thote populli: Shtati pyll e mendja fyll!

 26. Jimi says:

  Muco! Edhe nje gje , nese Rama qenka i korruptuar, per Greqine cfare do te thuash, qe eshte kopesht i lulezuar me politikane brilante , te cilet sakrifikuan pasurine e tyre per interese te Greqise, deri sa e vidhisen ne kete humnere ne te cilen ndodhet sote?
  Greket edhe pse ndodhen ne kete derexhe edhe pse haen e grien brenda shtepise se tyre kur vjen puna tek qendrimi qe duhet te mbajne ndaj Shqiperise ata behen bllok dhe i harrojne shume shpejte zenkat dhe merite
  Ti sigurishte je parimor, luajal, je kozmopolt, per ty s”ka rendesi Shqiperia e korruptar me nje kryeminister te korruptuar, perballe nje Greqie te begate e fakire, me politikane qe sakrifikojne interesat e Greqise per te ardhmen e shqiptareve e te Shqiperise, Ti po i qane hallin Greqise se paska rene viktime e ketij kryeministr shqiptar te korruptuar i cili cdo dite qe kalon po cenon sovranitetin e saje! O tempora o mores!

 27. Askushi says:

  Ti, turkofagos, ti rruash koqet Rames e pastaj rja lepish. I plasi bitha Rames se, e pranuan apo se pranuan ne Greqi, do vij apo sdo vij Cipras ne Tirane. Kujt po i plas mo.. per harixhinjte e EU. Komb me alabak nuk besoj se mund te ekzistoj ne ruzullin tokesor. Trgf na pas na gamithis me soj e sorollop

 28. Petro says:

  A i keni pare o njerez qe te gjithe jane sulur me gjuhen me ofenduese kunder Rames?E quajne ordiner,injorant,hajdut,kriminel,diktator,primitiv,pederast etj..Gjithe keto anal-ista,gazetare, politikane si nga PD-LSI dhe disa nga PS-ja?Mediat qe nxjerrin 90 % te kohes palaçot e shqupit?Njerez te pasur me biznese te majme qe çirren kunder Rames?Athina qe “kercenon” dhe thote qe jane te zhgenjyer me Ramen vetem e vetem se ky kerkon marredhnie reciproke?A i shihni o njerez?Tani o Rama eshte me i ligu i ketyre 25 viteve ose i vetmi qe po shkaterron sistemin e kalbur duke perfshire edhe gjithe mbetjet si puna e ketij Nanos.Une jam i bindur per te dyten, qe Rama eshte i vetmi qe mund ta rregulloj kete vend dhe ti sjelle begati si dhe integritet.

 29. england says:

  Muci nuk eshte nga ata tipa qe te mbaje nen sqetull shume kunguj,e para se eshte vete nje i tille,dhe tjetra se qe kur ka filluar te merret edhe me islamin,ka filluar ti beje lemsh gjerat,e kritikoja para ca kohesh kur beri nje si bicim investigimi rruges se Rinasit dhe ku pretendonte se palmat anesh rruges do hiqeshin,pra ngriti nje emision mbi imagjinaten,apo nga endrrat e neteve te ngarkuara i shkarkonte te nesermen e emisionit,nderkohe qe palmat valviten neper rruge krenare,Mucit jo vetem qe i ka humbur busulla e orientimit,ka filluar ti thote ik pirdhu dhe gjykimi,pasi nje analist te kritikoje nje qeveri si te korruptuaren me te madhe e nje cerek-shekulli duhet patjeter qe per respekt te degjuesit dhe shikuesit te japesh disa fakte,se kete gjuhe perdor dhe plaku i cmendur ne parlament,por atij i falet e para se ka rrjedhur,dhe e dyta kerkon karrigen e pushtetit per te ju shmangur mekateve,dhe hekrave te burgut!Prandaj per sa kohe Muc nuk na bind me llogjiken tende te pafaktuar me detyron te them pak nga pak po i bashkohesh kazanit te gazetarise se llumit,dhe ne kete kazan do gjesh dhe kolege te tjere qe kane kohe qe jane bashkuar,me Zhelen ne krye,dhe koke tharin Shkullak,po dhe Qimi me Bushtren Andi.

 30. vjosani says:

  Ti je i pasherueshem dhe vuan nga deliri, o Muc. Ti shkruan libra me tema “te medha,” po nuk ti lexon askush. Je nje deshtak, vella se vetem stili yt flet per nje mendje te nivelit te peste…Cte te bejume ne qe Perendia nuk te dha talent? Se mos eshte grip e te ta jepnim.

 31. maximus says:

  shqiperise gjithmone e keqja i ka ardhur nga shqipfolesit, mustafate dhe muhamedat, si ne lashtesi edhe tani, e dini pse, sepse ketyre as qe u ruhet per shtetin shqiperi , sepse nuk jane te vendit, por jane sperme turke e mbetur gabimisht ne kete vend kristian, sa te kete tipa si ky palloshi ne shqiperi , do jemi gjithnje te perbuzur dhe te flakur tutje si nje lecke e piste . dhe kjo jo per fajin e gjitoneve tane, por per faj te ketyre mbetjeve turke arabe, ptuuuuuuuuu race e ndyre, nga na u bete peshqesh ju race bastarde, qe s’kini as atdhe dhe as nder. aaaa oooo turk qeni , ç’na bere , imagjino se ku do ishim, sikur kemba osmane te mos kishte shkelur kurre ne ballkan, s’do te degjonim emra si ky mustafai tuko-arab, dhe gjithe bota do te na perulej. si raca me e paster ne glob.

 32. Cimi says:

  O Muc ! PO kujt i plasi qe Greqia nuk e fton Ramen apo Ciprasi nuk vjen ne Shqiperi. Ku qendron faji i kryeministrit ketu? NE qoftese ti quan gabim deklaraten e Rames qe u tha grekerve mos futni hundet ne punet e brendeshme te shqiperise atehere ti je nje njeri pa forme dhe pa karakter. Me kete qe bere sot e fute veten ne nje grup me Bushatin dhe Cim Peken.

 33. Niku says:

  Jane disa tipa si ky Nanua, Lubonja,etj. ne menyre qe te duken se eksistojne, thone gjera qe as vete nuk i besojne. Imagjinoni se cfare heqim ne lexuesit qe per 25 vjet te te dalin keta monstra karagjozesh qe te neverisin me megallomanine e tyre.

 34. wow says:

  O Gad ! E cuditshme po te shikosh fytyrat e ketyre analistve si ky me larte, Lubonja, Cimi e disa te tjere qe duken sikur kane ngrene kungull te zjere me fasule . O zot kurr nuk e marre mundimin te lexoj shkrimet e tyre kur shikoj keto surrate qe ta shpifin.

 35. tfgs1 analfabeti bithekir harixhi prej Anadolli says:

  Nano eshte thjesht nje gomar qe ka mesuar te flase. Rob i trashe, i neveritshem

 36. alphade says:

  Maximus, mbetjet turke dhe arabe sidomos i ke apo i gjen te
  komshiu yt i Jugut ! Fenikasit …..! Hajt ,dru me pre ……!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *